Keystone logo
University of Brighton- Doctoral College Doktorat z medycyny regeneracyjnej i urządzeń
University of Brighton- Doctoral College

Doktorat z medycyny regeneracyjnej i urządzeń

Brighton, Wielka Brytania

3 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Aug 2024

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Centrum Medycyny Regeneracyjnej i Urządzeń ma na celu osiągnięcie pionierskich, zorientowanych na pacjenta terapii i innowacji technologicznych w medycynie regeneracyjnej i urządzeniach medycznych.

Odpowiadając na niektóre z najbardziej rozpoznawalnych wyzwań społeczno-ekonomicznych, centrum koncentruje się na wiedzy naukowej, diagnostyce i leczeniu opartym na medycynie i urządzeniach regeneracyjnych w pięciu głównych obszarach priorytetowych: choroby neurodegeneracyjne i dysfunkcje sensoryczne, cukrzyca, gojenie ran, choroby układu krążenia i choroby układu mięśniowo-szkieletowego .

Co robimy

Centrum Medycyny Regeneracyjnej i Wyrobów skupia swoją wiedzę z zakresu badań medycznych na głównych schorzeniach klinicznych i opracowywaniu metod leczenia. Nasze badania wnoszą dogłębną wiedzę naukową, umożliwiając przełomowe innowacje w zastosowaniach klinicznych i kluczowych technologiach prorozwojowych, a także rozwijając rolę udziału społeczeństwa i pacjentów.

Z kim pracujemy

Rozległa sieć współpracy ustanowiona w ostatnich latach przez badaczy CRMD czyni z centrum międzynarodowe centrum, w którym instytucje badawcze, klinicyści, firmy, organizacje charytatywne i decydenci mogą znaleźć szeroką gamę wiedzy fachowej i najnowocześniejsze obiekty.

Współpraca kliniczna

Zabiegi opracowane przez naukowców z Centrum Medycyny Regeneracyjnej i Urządzeń znajdują swoje najbliższe powiązania z klinikami poprzez praktykę University Leaf Hospital w Eastbourne, ale mają również powiązania ze szpitalami uniwersyteckimi i szpitalami w całej Europie. W Leaf Hospital każdego roku duża liczba pacjentów jest leczona z powodu owrzodzeń stóp, co zapewnia wzorcową wiedzę na temat procesu gojenia i stosowania opatrunków na rany. Wgląd w wpływ biomateriałów na proces gojenia owrzodzeń stóp uzyskuje się dzięki systematycznym badaniom łączącym cechy rany z rodzajem stosowanego opatrunku na ranę.

Współpraca biznesowa

Silne powiązania z firmami doprowadziły do rozwoju technologii, które są obecnie przedmiotem przemysłowych studiów wykonalności we wszystkich głównych obszarach badawczych. Specjalistyczne podłoża do hodowli komórkowych do przedklinicznego obchodzenia się z komórkami macierzystymi są opracowywane we współpracy z Tissue Click Ltd. Potencjał eksploatacyjny nowatorskiego opatrunku na rany na bazie soi jest obecnie wykorzystywany przez Brighton Wound Care Ltd, firmę partnerską z Meilian Medical Technology, Chiny . CRMD jest partnerem w projektach finansowanych przez KE wraz z brytyjskimi i europejskimi firmami z misją w zakresie inżynierii tkankowej, nanomedycyny i bioczujników.

Profesjonalna współpraca

Naukowcy z Centrum Medycyny Regeneracyjnej i Wyrobów są członkami i/lub zasiadają w naukowych komitetach doradczych towarzystw naukowych, organizacji charytatywnych i decydentów, w tym Europejskiego Towarzystwa Biomateriałów, Brytyjskiego Towarzystwa Biomateriałów, ETP on Nanomedycyna – Grupa Medycyny Regeneracyjnej, Ortopedii UK, Biomedical Applications Division – Biomaterials Committee, IOM3, Londyn.

Centrum ma zaszczyt gościć wielu przyjezdnych naukowców, a także studentów studiów licencjackich i podyplomowych z całego świata. Bogactwo naukowe i kulturowe, z którego korzystamy zarówno my, jak i nasi goście, jest nieocenionym atutem dla przyszłości naszej i naszych partnerów.

O szkole

pytania

Podobne kursy