Keystone logo
University College Dublin

University College Dublin

University College Dublin

Wstęp

Jest tak wiele powodów, dla których międzynarodowy student studiów magisterskich chciałby studiować w Irlandii i na University College Dublin (UCD).

Irlandia jest idealnym miejscem dla międzynarodowego studenta, który chce światowej klasy edukacji w postępowym, innowacyjnym kraju z obiecującymi możliwościami kariery. Jest również idealny dla studentów zainteresowanych przepięknymi krajobrazami, pięknymi spacerami nad morzem i górami, starożytną kulturą i architekturą.

Absolwenci, którzy chcą pozostać na długo po ukończeniu studiów i kontynuować karierę, będą szczęśliwi, wiedząc, że mogą skorzystać z dwuletniej wizy pobytowej.

Studia za granicÄ… w Irlandii

Irlandia jest bardzo bezpiecznym, przyjaznym i gościnnym krajem. W Global Peace Index Irlandia zajmuje 3. miejsce na świecie i 13. w World Happiness Index. Zgodnie z raportem OECD 2019 Education, młodzi Irlandczycy mają czwarty najwyższy poziom edukacji na świecie.

Bloomberg Innovation Index 2021 umieścił Irlandię na 17. miejscu wśród najbardziej innowacyjnych krajów na świecie. Irlandia jest także domem dla pięciu firm z listy Forbes Top 10; Apple, Google, Alphabet, Amazon i Samsung.

Dlaczego międzynarodowy student studiów magisterskich powinien studiować na UCD?

Założona w 1854 roku, obecnie na UCD studiuje 38 000 studentów. Około 12 000 to studenci studiów magisterskich.

Poprzez sześć kolegiów UCD oferuje najbardziej zróżnicowaną ofertę możliwości dla absolwentów w Irlandii. Programy magisterskie prowadzone są przez ekspertów akademickich i oferują międzynarodowym absolwentom niezrównany wybór na wszystkich poziomach. Programy dla absolwentów UCD są uznawane i cenione przez instytucje akademickie i pracodawców na całym świecie. UCD oferuje programy doktoranckie, magisterskie i badawcze, dyplomy absolwentów, programy certyfikatów i wyższe dyplomy. Nauczane programy są podzielone na moduły, aby ułatwić dostęp, ciągły rozwój zawodowy i uczenie się przez całe życie.

Sieć absolwentów UCD jest wpływowa, odnosząca sukcesy, aktywna i prawdziwie międzynarodowa. Wielu z 300 000 globalnej sieci absolwentów UCD, mieszkających w 184 krajach, zajmuje stanowiska w wiodących organizacjach na całym świecie. Gdy tylko student zarejestruje się na UCD, ma natychmiastowy dostęp do platformy cyfrowej UCD Alumni Network, gdzie może łączyć się z międzynarodowymi absolwentami z całego świata i korzystać z ich porad i spostrzeżeń.

Sieć Karier UCD oferuje światowej klasy usługi kariery dla studentów naszych studiów magisterskich. Dzięki programowi Jumpstart studenci zagraniczni rozpoczynają przygotowania przed przybyciem do kampusu. Mają dostęp do przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej, możliwości odbycia stażu i kontaktów z absolwentami.

Statystyka

University College Dublin to najlepszy uniwersytet dla studentów zagranicznych w Irlandii, na którym studiuje ponad 9500 studentów z ponad 152 krajów na UCD.

Po ukończeniu UCD otwiera się przed Tobą wiele możliwości kariery. W światowych rankingach QS zajmujemy pierwsze miejsce w Irlandii pod względem szans na zatrudnienie absolwentów. UCD jest numerem 1 przez pięć lat z rzędu.

  Funkcje kampusu

  UCD położony jest na 133 hektarach pięknego, zielonego parku – jednego z największych kampusów miejskich w Europie. Studenci mieszkają i studiują w nowoczesnych, światowej klasy budynkach otoczonych pięknym, zielonym parkiem, dziką przyrodą i wspaniałymi udogodnieniami. Wybierz się na wycieczkę po kampusie 3D i przekonaj się sam!

  Do wiodących na świecie obiektów, z których korzystają nasi studenci, należą Centrum Naukowe UCD O'Brien, Szkoła Prawa UCD Sutherland School of Law i Szkoła Biznesu UCD Lochlan Quinn.

  Międzynarodowe życie studenckie na UCD

  W UCD nasi studenci korzystają z wyjątkowego i światowej klasy doświadczenia poprzez zaangażowanie w kluby, stowarzyszenia i sport, możliwości wolontariatu oraz kontakt z aktywnymi i niezależnymi strategiami uczenia się.

  Studenci UCD są najbardziej zaangażowani w Irlandii z ponad 100 klubami i stowarzyszeniami, w których mogą odkrywać nowe zainteresowania i przyjaźnie. Te doświadczenia i środowisko naszego kampusu oznaczają, że UCD oferuje niezrównane doświadczenia studentom, którzy chcą studiować za granicą. Nasi studenci cieszą się spacerami po lesie, obszarami bioróżnorodności, łąkami polnych, a także znakomitymi obiektami sportowymi, centrum zdrowia i fitness oraz Centrum Studenckim UCD.

   Rekrutacja

   Ubieganie się o UCD zawsze odbywa się online - możesz złożyć wniosek łatwo i szybko na naszej stronie internetowej pod adresem www.ucd.ie/global/apply

   Mam pytanie? Może sprawdzisz naszą stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącymi aplikacji, klikając poniższy przycisk Jak złożyć wniosek?

   Wymagania wizowe

   Niektórzy, ale nie wszyscy, studenci będą potrzebowali wizy wjazdowej do Irlandii. Wszyscy studenci spoza UE/EOG muszą spełniać irlandzkie wymogi imigracyjne, które mogą być różne dla każdego kraju.

   Sprawdź na stronie Irish Immigration Service czy potrzebujesz wizy.

   Stypendia i Finansowanie

   Stypendia dla międzynarodowych studentów studiów magisterskich

   Istnieje wiele różnych stypendiów i nagród dla studentów zagranicznych na UCD. Nagrody te są wysoko cenione przez pracodawców i branżę i wyrażają uznanie dla różnorodnych talentów naszych studentów. Istnieje również szereg stypendiów Global Excellence dostępnych dla studentów zagranicznych. Są przyznawane w drodze konkursu na podstawie osiągnięć akademickich i oferowane według kraju i / lub dyscypliny. Studenci muszą posiadać ofertę, zanim będą mogli ubiegać się o stypendium. Obowiązują pełne warunki.

   Rankingi

   UCD znajduje się w gronie 1% najlepszych instytucji szkolnictwa wyższego na całym świecie. W rankingach QS World University Rankings 2023 UCD zajęło 181 miejsce na świecie.

   W światowych rankingach przedmiotów QS 2023 UCD znalazło się wśród najlepszych uniwersytetów na świecie z 42 przedmiotami znajdującymi się na świecie i 4 z 50 najlepszych. Najlepszy wynik uniwersytetu osiągnął w obszarze zarządzania bibliotekami i informacją, który uplasował się na 23. miejscu. Zarządzanie bibliotekami i informacją było także najwyżej ocenionym programem w Irlandii w tegorocznych rankingach. W pierwszej pięćdziesiątce znalazły się także trzy inne dziedziny przedmiotów na UCD, a mianowicie język i literatura angielska oraz nauki weterynaryjne, które zajęły 39. miejsce. Inżynieria Naftowa znalazła się na 40. miejscu.

   Akredytacje

   Akredytowane przez EFMD EquisAkredytowane przez AMBAAkredytowane przez AACSB

   Lokalizacje

   • Dublin

    University College Dublin, Belfield, , Dublin

    pytania