Keystone logo
Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

Wstęp

UNIPAC- University Prezydent Antonio Carlos rozpoczął swoją działalność w mieście Barbacena, w 1965 roku, a jej założycielem prof Bonifacy Andrada.

Campus II członkiem UNIPAC-JF z prezydentem Uniwersytetu Antonio Carlos- UNIPAC ma swój początek w 1996 roku wraz z utworzeniem Szkoły Rachunkowości na dr José Rua Cesario 175 w powiecie Juiz de Fora Kroki rejestrujących silne zapotrzebowanie.

Dwa lata później zainstalowano pierwsze Juiz de Fora logopedii oczywiście, ze względu na oczekiwanie juizforana społeczności szkolnej i mają znaczny popyt z powodu braku postępu w mieście i regionie.

W 2000 roku został zbudowany nowy budynek w gospodarstwach sąsiedzkich Betanii z nowoczesnymi laboratoriami i specjalnych urządzeń potrzebnych do nauki swoje obszary akademickie Nauki humanistyczne, fizycznej i zdrowia.

Tak więc, zgodnie ze swoim planem ekspansji powstały kilka kursów zgodnych z potrzebami Juiz de Fora i regionalnym otoczeniem, stając się integralną Campus, prezydent Uniwersytetu Antonio Carlos, utrzymując Wydział Nauk Humanistycznych i Nauki o kursach administracja, Księgowość i komunikacja masowa Kwalifikacje: Dziennikarstwo i turystyki; Instytut Edukacji Juiz de Fora z wyższym normalnym toku Wydział Nauk o Zdrowiu z kursów biomedycynie, Wychowania Fizycznego, pielęgniarstwo, farmacja, fizjoterapia, żywienia, weterynaria, Nauk Biologicznych; Wydział Lekarski Akademii Medycznej; Wydział Prawa i Nauk Społecznych z przebiegiem Law oraz Instytutu Technologii i sekwencyjne Studiów Juiz de Fora z kursów technologicznej w zakresie środowiska, technologii w marketingu Management Technology Informatycznej i teczki na bezpieczeństwo.

Z biegiem lat, po ukończeniu swoje cele i które wchłaniane popyt w Juiz de Fora, niektóre kursy zostały wyeliminowane, a tym samym zwiększenie liczby miejsc dla już istniejących.

Będąc w 16. roku istnienia obecnie ma około 230 nauczycieli, w tym lekarzy, nauczycieli i specjalistów w pełni spełniają ustaleń MEC i rozwijać swoją działalność dydaktyczną w kilku kursach instytucji zgodnie z ich misji, która brzmi: "Sięgnij środek edukacji, badań naukowych i upowszechniania wiedzy, znajomości filozofii nauki, technologii i technik w ogóle, przyczynianie się i wpływać na rozwój obszarów społecznych w regionie Minas Gerais i Brazylii, jak również szkolenie pracowników dla społeczności. "

Lokalizacje

  • Juiz de Fora

    Av. Juiz de Fora, 1100 - Granjas Bethânia, Juiz de Fora -MG -CEP 36048-000, , Juiz de Fora

    pytania