Keystone logo
Universidade Iguaçu (UNIG)

Universidade Iguaçu (UNIG)

Universidade Iguaçu (UNIG)

Wstęp

instytucja

UNIWERSYTET Iguaçu - Unig został stworzony z dojrzałością wydziały Nova Iguaçu Unified przez MEC Zarządzenia nr 1318, z dnia 16 września 1993 roku, opublikowane w Dzienniku Urzędowym 09.20.93, sekcja I, s. 14017. Jej sponsorem Stowarzyszenie Wyższej Edukacji Nova Iguaçu - SESNI, non-profit, filantropijnych natury, z siedzibą w mieście Nova Iguaçu - Rio de Janeiro.

Unig integruje obecnie pięć kampusów, a mianowicie:

I kampusu Nova Iguaçu Campus II Nauczanie Clinic III Kampus Centrum Kształcenia Zawodowego Dr Paulo Machado Fróes Campus V Itaperuna

Opiera się ona w I Campus, przez które oddziałuje, w wymiarze społecznym, gospodarczym, kulturalnym i politycznym z Nizin i północnej części stanu Rio de Janeiro, wiodącej technologii i podstawowej wiedzy o postępach w tych regionach do państwa i dla kraju.

Zaczynając swoją działalność w 1970 roku, Wydział Filozofii Nauk i listów Nova Iguacu, oferowane wyższe pierwszego zespołu edukacyjnego Baixada Fluminense. Ten pionierski wystąpił z realizacją Arts kursów (kwalifikacje: portugalsko-literatura i portugalsko-angielski), matematyka, fizyka, Life Sciences, uznanego w 1974 roku. W 1976 roku Wydział Edukacji uznano również znacząco przyczyniając się do podstawowej edukacji w regionie.

Cztery lata później, w 1974 roku, a prawie wszystkie z pierwszych kursów już rozpoznana, było wdrożenie Law School, uzasadnione aspiracje społeczności iguaçuana.

Świadomi swojej odpowiedzialności i zwracać uwagę na poprawę jakości kształcenia, po konsolidacji jednostek w eksploatacji, SESNI znowu powoływać nowe kursy: Medycyna w 1976 roku, a Stomatologia i przebiegu Technology przetwarzania danych w 1988 roku i 1989, odpowiednio.

Wszystkie kursy oferowane przez Unig pojawiły identyfikacji cech regionu, przy zachowaniu wymagań rynku w odniesieniu do określonych profili zawodowych.

Utworzenie Wydziału Nauk Medycznych Nova Iguaçu było decydującym krokiem w rozwiązywaniu poważnych problemów zdrowotnych miejscowej ludności, ze względu na brak opieki medycznej i złych warunków sanitarnych określonych w tym regionie.

Unig Nauczanie Clinic nadrabia znacząco historię zdrowia w regionie.

W całej swojej egzystencji i promować znaczące zmiany w otaczającym regionie Unig przekształciła się w ciągłym procesie doskonalenia administracyjnego, pedagogicznego i technicznego.

Dążenie do wysokiej jakości edukacji i innych usług oferowanych w ramach dążenia do doskonałości, jest to zasada, która ma w ciągu dziesięciolecia swojego istnienia i inspirowanie ich decyzje.

Przyczyna rozwoju w kraju, zwracając uwagę wymagania w zakresie swoich kompetencji, innowacje w zgodzie z postępem tego tytułu, jest centralnym punktem działań dla tej wytycznej.

Decyzja o rozszerzeniu swojej działalności do gmin São João de Meriti i Itaperuna, skonsolidowanych, w 1996 roku, popyt na owoce z gmin, oferując sześć siedem licencjackich kierunków odpowiednio doprowadzony do stanu pod siłą napędową postępu w społeczności przed ograniczone do miasta Nova Iguacu.

W 1997 roku, znalazły się nowe kursy podyplomowe, które jest już oferowana: Pielęgniarstwo, apteka, wychowania fizycznego i fizjoterapii.

Proces wdrażania nowych kursów, jak również rozbudowa istniejących do innych gmin, jest stale towarzyszyć działania w celu zapewnienia i poprawy jakości oferowanych usług.

W uniwersytecie, misja Unig jest generowanie postępu naukowego i technologicznego w kraju i służyć wspólnocie bezpośrednio, korzystając z zasobów i dostępnych środków.

Ta misja wymaga zwinny i elastyczny model administracyjny, zdolną do przechwytywania i tłumaczenia oczekiwania społeczeństwa, w szczególności dynamiki rynku, która obejmuje szkolenia zawodowe. Dlatego Unig ma nowoczesna struktura administracyjna, gdzie Dean jest wspierana przez trzech prorektorów, a mianowicie:

Academic Dean - ProAc Dean administracyjne - PROAD

Przy określaniu ich polityki i priorytety, Unig przeszukać rewitalizacji i poprawy kształcenia studiów, promowanie badań jako środek twórczej i odnawiania wiedzy i zachęcanie absolwenta, szerokie i ścisłym tego słowa znaczeniu, w sposób zintegrowany z programami kursów rozszerzenie.

Zarządzaj dalsze rozszerzanie tej uczelni stanowi wielkie wyzwanie.

Rozwiń, wzrost jakości, dostosowanie się do cech społeczeństwa, w którym Unig jest włożona, a także dążyć do tworzenia nowych technologii, upowszechnianie wiedzy naukowej i odnawiające oznacza znacznie większe wyzwanie.

Przezwyciężenie tego problemu było myślą przewodnią administracji Unig, zgodnie z organizacją sponsor, Higher Education Association of Nova Iguaçu - SESNI.

Lokalizacje

  • Rio de Janeiro

    Campus I Av. Abílio Augusto Távora, 2134 Nova Iguaçu - RJ - Brasil CEP: 26275-580, , Rio de Janeiro

    pytania