Keystone logo
Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)

Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)

Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)

Wstęp

Ścieżka wzrostu, osiągnięć i sukcesów!

My w City University of Sao Paulo - UNICID, jesteśmy instytucją model w krajowym panoramy, zobowiązała się do edukacji i innowacji.

Sława i siłę osiągnęliśmy w kraju są wynikiem 40 lat poświęcenia, stałej aktualizacji i dużych inwestycji w infrastrukturę.

Kolejne linie to konto, jak zbudowaliśmy tę historię sukcesu.

Utrzymujemy w naszej historii powagę i główny cel trenować więcej kompetentnych specjalistów od 1972 roku, gdy dana instytucja została stworzona przez grupę nauczycieli prowadzonych przez prof Remo Rinaldi. W tym czasie byliśmy jeszcze znane jako Szkoły Wschodniej Strefy São Paulo (fzl).

Były najpierw zainstalować wyższe wykształcenie w dzielnicy São Paulo z Tatuapé, we wschodniej części miasta, a także pierwszy zaoferować kurs fizjoterapii w 1984 roku, w toku wybrany jako jeden z najlepszych w Brazylii przez prestiżowy Przewodnik Student, opublikowane przez redakcji kwietnia.

W 1992 roku, uznawany za studia, zaczęliśmy dzwonić City University of Sao Paulo - UNICID.

W 1995 roku, zapoczątkował w ofercie Telekomunikacji oczywiście, odniesienia do wielu innych wyższych uczelni pod kierunkiem MEC.

W roku 2000, wszystkie studia Uniwersytet (historia, literatura, Edukacja, Life Science, matematyka i wychowanie fizyczne) przyszedł do umieszczenia w Programie Doskonalenia Nauczycieli, aby sprostać polityki edukacyjnej MEC, która zaleciła nową dynamikę w ramach perspektywy interdyscyplinarnej. Program stał się punktem odniesienia w środowisku edukacyjnym.

W ciągu tych czterech dekad, możemy wzmocnić nam wiele w dziedzinie zdrowia i zaczęliśmy uznać odwołanie w tym zakresie. Początkowo oferowaliśmy na pielęgniarstwo, fizjoterapia i stomatologii, a w 2004 roku rozpoczęliśmy oferowanie kursów medycyny i biomedycynie, ustanowione z maksymalną liczbę punktów dla MEC. Dziś możemy dodać 32-letnie doświadczenie w dziedzinie i ponad 6000 absolwentów i działania na rynku, co czyni go najbardziej ruchliwych i najbardziej prestiżowych kursów wg sektorów zawodowych.

W roku 2008 Inżynieria Mechatronika w Elektrotechniki, Budownictwa i Inżynierii Środowiska stały się częścią naszej liście studiów licencjackich. Dodatkowo uruchomiliśmy nowe kursy Technologia licencjackie w Budownictwo, Projektowanie graficzne, między innymi.

W 2009 roku rozpoczęliśmy oferowanie przebieg Architektury i Urbanistyki, co daje solidne wykształcenie i ma ostrość rozróżnienia na zrównoważony rozwój.

Inne mocne są nasze kliniki i nasze laboratoria wyposażone w wysoce zaawansowanych urządzeń technologii i naszego wydziału bardzo doświadczony i wykwalifikowany. Naucz zaangażowanie, wymagamy poświęcenie i za uczniów i nauczycieli wyniki i nieustanne dążenie do wiadomości i aktualizacje w okolicy.

Jesteśmy obecnie jedną z najlepszych uczelni w kraju, który łączy w sobie solidną wiedzę etyki zawodowej i że zawsze idzie zgodnie z innowacji na światowym rynku, oferując ponad 60 licencjackich i Technologia licencjackie, studia podyplomowe Lato sensu i sensu stricto, w osobie, z dziedziny zdrowia, biznesu, komunikacji, nauki prawne, Dokładne i turystyki, między innymi, kursy i kilka rozszerzeń i Partnerstwa Programy w Brazylii i za granicą. Rok 2012, rok UNICID kwarantanny, oznaczony moment ekspansji instytucji, która stała się częścią Southern Cross edukacyjnych, złożony przez College Cruzeiro do Sul, Sao Paulo - SP; Universidade Cruzeiro do Sul, Sao Paulo - SP; Moduł University Center, Caraguatatuba - SP; Uniwersytet Franca, Franca SP; University Center of Federal District, Brasília - DF, San Sebastian College w San Sebastian - SP; Wydział Caraguatatuba, Caraguatatuba - SP; Uniwersytet Matki Bożej centrum Patronat, Salto i ITU - SP i City University of Sao Paulo, São Paulo - SP, połączenie sił i stworzenie silniejszego działania, konkurencyjne i stanie zaoferować lepsze możliwości edukacyjne na szkolenia naszych uczniów

Nadal będzie napisać tę historię wielkich osiągnięć i sukcesów!

Lokalizacje

  • São Paulo

    Rua Cesário Galeno, 448/475 Tatuapé - São Paulo - SP CEP 03071-000, , São Paulo

    pytania