Keystone logo
© Carrianna Field
Universidad Loyola

Universidad Loyola

Universidad Loyola

Wstęp

Witamy na Universidad Loyola

Universidad Loyola to społeczna inicjatywa Towarzystwa Jezusowego, która jest zintegrowana z systemem uniwersyteckim w Andaluzji jako pierwszy prywatny uniwersytet inicjatywy społecznej we wspólnocie autonomicznej.

Depozytariusz najlepszej jezuickiej tradycji edukacyjnej i wartości, które zawsze ją wyróżniały, Universidad Loyola jest mocnym zobowiązaniem na rzecz przyszłości, w czasach zmian i niepewności, który chce odpowiedzieć na zapotrzebowanie wszystkich wierzących w edukacji jako gwarancja na przyszłość.

Nasza oferta akademicka skierowana jest na potrzeby szkoleniowe z zakresu nauk społecznych i technologii. Nasze powołanie badawcze stara się rozpoznać nas jako uniwersytet produkcji naukowej o dużym wpływie społecznym, który proponuje realne rozwiązania problemów dotykających nasz świat. Szkolenia, badania i serwis to filary, na których zbudowana jest Loyola.

Nasza tożsamość jezuicka integruje nas z siecią ponad 230 ośrodków uniwersyteckich na całym świecie o jednoznacznej trajektorii i prestiżu, od Stanów Zjednoczonych po Indie i od Ameryki Łacińskiej po Japonię, oraz wspiera nasz charakter społeczny, dzięki któremu chcemy szkolić mężczyzn i kobiety oddane innym.

Universidad Loyola to uczelnia dla wszystkich, w której znajdą miejsce wszyscy ci, którzy odnajdują się w ciągłym wysiłku i poszukiwaniu doskonałości, zawodowej i ludzkiej.

Powiernicy jezuickiej tradycji edukacyjnej

Universidad Loyola wywodzi się z ETEA, Wydziału Nauk Ekonomicznych i Biznesowych w Kordobie, z doświadczeniem w szkolnictwie wyższym od 1963 r. Tradycja edukacyjna jezuitów narodziła się wraz z początkami Towarzystwa Jezusowego w 1540 r. Jej założyciel, Ignacio de Loyola, zwrócił się do służenia społeczeństwu poprzez edukację, dialog i spotkanie wiary z nauką.

Firma była pierwszym zakonem, który założył uniwersytet, Kolegium Rzymskie w 1551 roku. Obecnie istnieją 193 uniwersytety i uczelnie w ponad 70 krajach, w których studiuje ponad 160 000 studentów wszystkich wyznań.

Tożsamość i misja. Wartości Universidad Loyola

Nasza misja

Universidad Loyola ma misję tworzenia myśli o najlepszej i największej służbie ludzkości, formowaniu mężczyzn i kobiet dla innych, zaangażowanych w problemy świata, a także uczynienie całej swojej działalności miejscem owocnego dialogu i spotkania, w którym ludzie różnych kultur , wierzenia i ideologie mogą żyć natchnionym i zaangażowanym życiem z innymi i ze stworzeniem.

Nasza wizja

Universidad Loyola aspiruje do miana doktoranckiego uniwersytetu badawczego, uznanego za doskonałość akademicką i badawczą, inspirowanego wiarą i służenia innym. Być doktorantem w swojej działalności i jezuitą za inspirację i sposób postępowania.

Uczelnia badająca i promująca tworzenie wiedzy o potrzebach i problemach współczesnego świata. Uniwersytet, który szkoli ludzi, którzy są czynnikami zmian, profesjonalistów zaangażowanych w rozwój bardziej ludzkiego, sprawiedliwego i zrównoważonego społeczeństwa. Uniwersytet w służbie najbliższego społeczeństwa i tych, którzy żyją w społeczeństwach uciskanych.

Nasze wartości

 • Pasja do poznania
 • Doskonałość
 • Wymóg
 • Service
 • Uniwersalność i otwartość
 • zobowiązanie
 • Transcendencja i duchowość

Universidad Loyola jest częścią UNIJES, sieci uniwersytetów i ośrodków uniwersyteckich Towarzystwa Jezusowego w Hiszpanii.

Funkcje kampusu

  Rekrutacja

  ¿Quieres estudiar en la Universidad Loyola ?

  Solicitar tu admisión es muy sencillo. El proceso de admisión y su seguimiento se realizan de manera online desde nuestra web.

  Elige el tipo de estudios que quieres realizar y comienza el proceso.

  Lokalizacje

  • Córdoba

   Calle Escritor Castilla Aguayo,4, 14004, Córdoba

   • Granada

    Calle Profesor Vicente Callao,15, 18011, Granada

    • Seville

     Seville, Hiszpania

     pytania