Keystone logo
© Carrianna Field
UNIR

UNIR

UNIR

Wstęp

Misją International University of La Rioja jest integralna formacja studentów w zakresie umiejętności wymaganych przez dzisiejszym społeczeństwie.

UNITE Użytkownik zobowiązuje się do zaspokojenia potrzeb i oczekiwań wszystkich zainteresowanych stron uczestniczących w procesie (studentów, wykładowców i pracowników naukowych, administracji i usług, administracji publicznej i społeczeństwa w ogóle), poprzez szkolenia jakości, która zmierza poprawę ciągła i wysoka.

Mamy specjalną wrażliwość w celu zaspokojenia tych, którzy z różnych powodów nie mogą uzyskać dostępu do centrów witryny lub kto może, wolą wybrać bardziej otwartych i innowacyjnych rozwiązań dla pojawiających się technologii otwartych w sieci.

Polityka społeczna odpowiedzialność zorientowanych UNITE do kwestii tak podstawowego jak:

 • Umożliwienie dostępu do edukacji uniwersyteckiej każdemu z odpowiednim poprzednim treningu, chce to zrobić i wyeliminować bariery odległości, czasu, miejsca, kulturalnym i społecznym, aby temu zapobiec.
 • Wdrożenie nauczania i zasobów badawczych poprzez rozwój nowych technologii, a tym samym możliwość oferują wysoki poziom kształcenia, ze szczególnym uwzględnieniem tych, które wymagają zmian kulturowych, technicznych i społecznych.

Wartości

Wartości Międzynarodowego Uniwersytetu La Rioja to:

 • Zobowiązanie do sukcesu ucznia.
 • Dostosowywanie zadania dydaktyczne z towarzyszącym studentów podczas ich badań i wsparcia w zakresie pośrednictwa pracy.
 • Ciągłe innowacje w nauczaniu i uczeniu opieki metodologii.
 • Rozwój i promocja przedsiębiorczości.
 • Reagowanie na oczekiwania grup studentów, pracowników dydaktycznych i naukowych, administracji i usług, administracji publicznej i społeczeństwa w ogóle.
 • Oferta stopni i programy, które spełniają potrzeby społeczeństwa.
 • Dbałość o jakość nauczania i zasobów.
 • Otwarty na wymiaru międzynarodowego podejścia edukacji uniwersyteckiej.

Pomysł University

Osiągnąć wyższy poziom wiedzy jest pragnienie, że ludzie zawsze mieli, i Arystoteles wyraża jasno stwierdzając, że „przez naturę, wszyscy chcą wiedzieć.” To wyjaśnia, dlaczego wiedza przełożonych Uczelni -headquarters jest dziś najstarszą instytucją cywilną cywilizacji zachodniej. Uniwersytet nadal istnieje, pomimo głębokich zmian społecznych, stało się możliwe także dlatego, że utrzymuje swoje podstawowe cechy, w sytuacji w każdym okresie historycznym musiały zostać wprowadzone.

W UNITE myślimy główne podstawowe cechy, które powinny być zachowane w college'u są następujące:

 • Uniwersytet, jako Alfons X Mądry powiedział, to koniunkcja pomiędzy nauczycielami i uczniami, kierując się pragnieniem generowanie i rozpowszechnianie wiedzy jak nauki. Kombinacja ta wyjaśnia, że ​​nauczyciele mogą nie tylko naukowcy, ale muszą być świadomi swojej odpowiedzialności edukacyjnego, a nie tylko pouczające.
 • Akademia ma na celu osiągnięcie prawdziwej wiedzy oparte na głębokiej refleksji szuka dowodów przez krytycznego korzystania z rozumu, niezależnie od pomysłów, które są lub są już nie modne i co zamierzają do nakładania grupy najbardziej wpływowy opinia w każdym wieku.
 • Uczelnia ma za zadanie zarówno dla dystansu i bliskości. Więc musi zbadać podstawowe, teoretyczne i ogólne problemy w pracy pozornie odłączonej od uwarunkowań społecznych. Ale to nazywa się również do współpracy w rozwiązywaniu problemów ochrony środowiska, w którym się porusza, przede wszystkim poprzez tworzenie kompetentnych specjalistów, zdolnych do pracy w postawie służby do reszty ludzi, którzy mieszkają w stałe dążenie do wspólnej studni.
 • Uniwersytet będzie zawsze utrzymać atmosferę szacunku i uprzejmości akademickich, powyżej rozbieżności w idei. słowa Seneki, że człowiek jest świętą rzeczą dla człowieka, a już określenie pojęcia godności ludzkiej, która zawsze musi być uznane i promowane, a którego szacunek musi pozostać jako tło do wszystkich prac społeczność uniwersytetu.

Wraz z tych funkcji, UNITE, online, uniwersytet, którego specyficzny projekt trzymać nowych technologii dla studiów, W szczególności, istnieją trzy cechy metodologiczne, które zawierają. Po pierwsze, UNITE ma osiągnąć Skuteczne nauczanie każdy student indywidualnie skupiaDostosowanie tempa ich szkolenie do ich specyficznych okolicznościach. To dążenie, po drugie, oznacza, że UNITE zapewnia każdemu opiekuna studenta, Unikając potencjalnych problemów z anonimowością i umasowienia, tak częstych w szkolnictwie wyższym. Wreszcie, UNITE gwarantuje pełne zaangażowanie nauczycieli i kadry kierowniczej z sukcesu każdego uczniaKto wyrusza, czasem niezwykłych poświęceń w przygodzie osiągnięcia wyższe wykształcenie.

Lokalizacje

 • Logroño

  Avenida de la Paz, 137 Logroño, 26004, Logroño

 • Logroño

  Avenida de la Paz, 137 Logroño, 26004, Logroño

  pytania