Keystone logo
University of Health Sciences Antigua

University of Health Sciences Antigua

University of Health Sciences Antigua

Wstęp

Założony w 1982 roku Uniwersytet Nauk Medycznych Antigua (UHSA) z siedzibą w Dowhill, Piccadilly Antigua jest wybitnym instytucja akademicka poświęcona kształceniu przykładowe lekarzy, pielęgniarki, doktorantów i badaczy zgodnie z najwyższymi standardami zawodowymi, który będzie integrował kliniczny, biomedycznych i behawioralnych wiedzy w celu promowania zdrowia i dobrego samopoczucia pacjentów i społeczności.

Jesteśmy zaangażowani w kształcenie lekarzy i pracowników służby zdrowia, którzy będą rozwiązania krajowe i międzynarodowe wyzwania w medycynie ze szczególnym naciskiem na podstawową opiekę medyczną oraz być znane do doskonałości w praktyce służby, współczucia, kolegialności i ciekawości naukowej jednocześnie wykazując wrażliwość na różnorodnych środowisk kulturalnych w których opieka medyczna zostanie dostarczona.

Na Uniwersytecie Nauk Medycznych Antigua, aktywnie poszukuje mężczyzn i kobiet, które są zaangażowane w celu pozytywny wkład do opieki zdrowotnej. Chcesz być częścią tej podróży, aby osiągnąć ten cel? Zachęcamy, aby kontynuować poszukiwania i odkrywania wszystkich UHSA ma do zaoferowania.

Lokalizacje

 • Saint John's

  UHSA Campus Dowhill Campus, Piccadilly St John’s, , Saint John's

 • Chicago

  U.S. Admissions Office 900 W. Jackson Blvd. Ste. 7 East , 60607, Chicago

  • San Juan

   Puerto Rico Administrative Office 644 Ave. Fernandez Juncos, Miramar District View Plaza, Ste. 301 San Juan, P.R. 00907-3122, , San Juan

   pytania