Keystone logo
University of South Carolina

University of South Carolina

University of South Carolina

Wstęp

Lokalnie i globalnie zapotrzebowanie na wysokiej jakości specjalistów w dziedzinie zdrowia publicznego nigdy nie było większe. Jako jedyna szkoła zdrowia publicznego w Południowej Karolinie, Arnold School of Public Health wywiera istotny wpływ poprzez innowacyjne badania, edukację i programy informacyjne.

Jako główne źródło badań i edukacji w zakresie zdrowia publicznego dla obywateli Karoliny Południowej, przygotowujemy następne pokolenie profesjonalnych praktyków i naukowców do służenia naszym społecznościom i wpływania na profilaktykę chorób poprzez edukację i interwencję w zakresie zdrowia publicznego.

Założona w 1975 roku jako 19 akredytowana szkoła zdrowia publicznego w kraju, Arnold School of Public Health na University of South Carolina nadal odnotowuje rekordowe zapisy ze znacznym wzrostem liczby studentów i finansowania badań naukowych. Dysponujemy szeroką gamą programów akademickich, światowej sławy dziedzinami wiedzy badawczej oraz daleko idącymi ośrodkami i programami społecznymi. Szkoła Zdrowia Publicznego im. Arnolda poprawia zdrowie publiczne, przygotowując przyszłych naukowców i pracowników służby zdrowia, a także prowadząc, tłumacząc i rozpowszechniając przełomowe badania. W naszych sześciu wydziałach znajdują się uznani w całym kraju wykładowcy, nagradzani studenci oraz wpływowe badania i działania angażujące społeczność.

Lokalizacje

  • Midtown - Downtown

    Midtown - Downtown, Stany Zjednoczone

    pytania