Keystone logo
University of South Carolina

University of South Carolina

University of South Carolina

Wstęp

Wybierając pielęgniarstwo w Karolinie Południowej, uczysz się od wykwalifikowanych nauczycieli, klinicystów i badaczy. Wybierając pielęgniarstwo w Karolinie Południowej, dołączasz do zespołu troskliwych, oddanych i innowacyjnych profesjonalistów. Wybierając pielęgniarstwo w Karolinie Południowej, wybierasz bycie liderem.

Ponad 10 000 pielęgniarek ukończyło College of Nursing, odkąd w 1957 r. Stał się on pierwszym akredytowanym w kraju programem pielęgniarskim maturalnym. Nasi absolwenci, obecnie zlokalizowani na całym świecie, pomogli poprawić dostępność i jakość opieki zdrowotnej w całej Karolinie Południowej w Stanach Zjednoczonych. i na całym świecie.

Uczelnia ma aktywne grupy studenckie, w tym Stowarzyszenie Pielęgniarek Studenckich, Men in Nursing, Chi Eta Phi, Sigma Theta Tau International i Black Nurses Association. Dziekan powołał komisję doradczą dla studentów studiów licencjackich i magisterskich w celu promowania wzajemnej komunikacji między studentami i kierownictwem Kolegium. Wraz z rosnącą populacją studentów, liczba naszych wykładowców wzrosła do 139 wykładowców w pełnym i niepełnym wymiarze godzin, którzy angażują naszych studentów w naszą edukację, praktykę i politykę. Wszyscy nasi wykładowcy pełnoetatowi są przygotowani do doktoratu lub zapisani na studia doktoranckie.

Lokalizacje

  • Midtown - Downtown

    Midtown - Downtown, Stany Zjednoczone

    pytania