Keystone logo
University of South Carolina

University of South Carolina

University of South Carolina

Wstęp

University of South Carolina School of Medicine Greenville to czteroletnia szkoła medyczna znajdująca się w sercu Prisma Health – Upstate, wcześniej znanej jako Greenville Health System, największego dostawcy opieki w regionie, wspieranej przez dwie dekady partnerstwa w zapewnianiu kompleksowej opieki medycznej. edukacja dla studentów z University of South Carolina , największego uniwersytetu publicznego w stanie.

Jest inny rodzaj szkoły medycznej w północnej części stanu Karolina Południowa, miejsce, w którym jutrzejsi lekarze szkolą się obok dzisiejszych lekarzy i wszystkich członków interdyscyplinarnego zespołu opieki zdrowotnej od pierwszego dnia. University of South Carolina School of Medicine Greenville oferuje praktyczne doświadczenie, które nie jest zwykłą obietnicą na przyszłość, ale sposobem na życie.

University of South Carolina School of Medicine Greenville to miejsce, w którym studenci uczą się, korzystając z najnowszych technologii klinicznych, informacyjnych i symulacyjnych oraz rozwijają umiejętności przywódcze, kliniczne i interpersonalne niezbędne do zapewnienia nowej generacji opieki zdrowotnej ukierunkowanej na pacjenta z pewnością siebie i współczucie.

Lokalizacje

Lokalizacje
  • Midtown - Downtown

    Midtown - Downtown, Stany Zjednoczone

    Programy

    pytania