Keystone logo
The University of Edinburgh CMVM Regenerative Medicine and Tissue Repair MScR
The University of Edinburgh CMVM

Regenerative Medicine and Tissue Repair MScR

Edinburgh, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat

26 Jul 2024

09 Sep 2024

GBP 10 400 / per year *

W kampusie

* dla Szkocji i reszty Wielkiej Brytanii | 35 300 GBP dla połączeń międzynarodowych/UE | 4000 GBP na dodatkowe koszty programu

Wstęp

Nasz tytuł magistra badań w zakresie medycyny regeneracyjnej i naprawy tkanek to roczny program magisterski w pełnym wymiarze godzin na terenie kampusu.

Program jest zbudowany wokół:

  • dwa projekty badawcze; I
  • komponent do pisania propozycji projektu badawczego

Pomyślny postęp w regeneracji i naprawie tkanek zależy od połączenia wiedzy specjalistycznej z badań podstawowych i translacyjnych w obszarach:

  • regenerative medicine
  • developmental biology
  • stem cell biology
  • inflammation research

Takie interdyscyplinarne podejście będzie stanowić podstawę opracowania nowych terapii komórkowych i lekowych w celu stymulacji naprawy tkanek uszkodzonych w wyniku wad wrodzonych, urazu lub choroby.

Opcjonalną Pathway studiów jest rozwój kliniczny produktów leczniczych terapii zaawansowanej (ATMP), która jest oferowana studentom zainteresowanym poznaniem szerszego zakresu specjalizacji i zastosowań dostępnych w dziedzinie medycyny regeneracyjnej poza ławką.

Dzięki tej Pathway zyskasz wiedzę na temat nauk stosowanych, produkcji, dobrej praktyki produkcyjnej (GMP) i zapewniania jakości, a także ram etycznych i regulacyjnych oraz praktyk w dostarczaniu ATMP, które są kluczowe dla rozwoju tych terapii w klinice. Następnie skonsolidujesz i zastosujesz swoją wiedzę w projekcie badawczym skupiającym się na rzeczywistych scenariuszach produkcyjnych.

Centrum Medycyny Regeneracyjnej

Program opiera się na Centrum Medycyny Regeneracyjnej (CRM), specjalnie zbudowanym ośrodku badawczym z doświadczeniem w szkoleniu ponad 200 studentów studiów podyplomowych.

Centrum jest częścią Instytutu Regeneracji i Napraw (IRR) Uniwersytetu w Edynburgu. Nasi naukowcy i klinicyści badają komórki macierzyste, choroby i naprawę tkanek, aby poprawić zdrowie ludzkie.

Mamy nadzieję, że dzięki lepszemu zrozumieniu sposobu kontrolowania komórek macierzystych i rozwoju chorób w środowisku laboratoryjnym uda nam się znaleźć nowe sposoby leczenia pacjentów.

Research excellence

Uniwersytet w Edynburgu to wiodący na świecie uniwersytet badawczy, zajmujący obecnie 16. miejsce w rankingu QS World University Rankings 2022.

Edynburg to tętniąca życiem, historyczna stolica – regularnie wybierana na jedno z najbardziej pożądanych miejsc do życia na świecie, ze słynnymi na całym świecie festiwalami kulturalnymi oraz górami i plażami Szkocji na wyciągnięcie ręki.

Rankingi

Idealni studenci

Wynik programu

Możliwości związane z karierą

Program

Rekrutacja

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

Referencje studentów

O szkole

pytania