Keystone logo
The University of Edinburgh CMVM Data Science for Health and Social Care MSc, PgCert, PgDip, PgProfDev (Online Learning)
The University of Edinburgh CMVM

Data Science for Health and Social Care MSc, PgCert, PgDip, PgProfDev (Online Learning)

Online

1 Years

Język angielski

Niepełny etat

23 Aug 2024

09 Sep 2024

GBP 6370 / per year

Nauka na odległość

Wstęp

Nasz program oparty na danych wyposaży Cię w umiejętności, zdolności i kompetencje w zakresie nauki o danych, które pozwolą Ci zrealizować wartość danych w Twojej obecnej roli, otworzyć nowe możliwości kariery i wpłynąć na przyszłość sektora opieki zdrowotnej i społecznej.

Najważniejsze informacje:

  • Ten program jest w niepełnym wymiarze godzin, program online nauczany przez 3 lata
  • Będziesz miał dostęp do rzeczywistych danych
  • W Instytucie Ushera sektory publiczny, prywatny i trzeci współpracują w celu umożliwienia postępu opartego na danych w opiece zdrowotnej i społecznej.

Czego można się spodziewać na The University of Edinburgh

Jako student w ramach College of Medicine & Veterinary Medicine, dołączysz do ponad 7000 studentów studiujących szereg programów podyplomowych. Po Research Excellence Framework (REF) 2021, nasza szkoła weterynaryjna i nasza szkoła medyczna były zarówno w pierwszej piątce w Wielkiej Brytanii, uszeregowane według mocy badawczej (Times Higher Education, Overall Ranking of Institutions REF 2021).

Twoje doświadczenie podyplomowe tutaj będzie wspierane i wzmacniane przez bogactwo zasobów i możliwości, które oferujemy. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie wysokiej jakości, innowacyjnego nauczania. Ostatni raport Agencji Zapewnienia Jakości przyznał nam najwyższą możliwą ocenę za jakość doświadczeń edukacyjnych studentów.

Rankingi

Wynik programu

Możliwości związane z karierą

Program

Rekrutacja

Opłata za program

Stypendia i Finansowanie

O szkole

pytania