Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
The King's University

The King's University

The King's University

Wstęp

Uniwersytet Króla (TKU) jest akredytowany, Duch-upoważniona, ewangeliczna uniwersyteckie kampusy oddziałów i miejsc dydaktycznych w wielu miastach USA. TKU oferuje studentom pełne doświadczenie edukacyjne łącząc wykształcenie wyższe z praktycznym doświadczeniem ministerialnym w ramach dynamicznych kościołów lokalnych. Ten kompletny doświadczenie edukacyjne przygotowuje i przygotowującym uczniów do służby w miejscowym kościele, na rynku i na całym świecie.

Dr Jack Hayford, założyciel i rektor Uniwersytetu Króla, a Pastor Robert Morris, założycielem pastor Gateway Church, uprawiali unikalne partnerstwo, w tym Dr. Hayford służy jako starszy od Gateway apostolskiej Kościoła, a Pastor Robert obecnie pełni funkcję Przewodniczącego Rady Fundacji dla Uniwersytetu Króla. Dr Hayford Pastor Robert podzielić wartość doskonałości i profesjonalizmu w ich wizji trenować mężczyzn i kobiet za pracę Królestwa gdzie Bóg daje im wpływ. Ta wspólna wizja doprowadziła do stworzenia kampusu TKU w bramy Kościoła.

Z ponad 700 studentów szerokości i 270 studentów na kampusie Southlake w DFW, dynamiczne środowisko nauczania TKU i społeczność Ducha uprawniona umożliwić studentom uczyć się, rozwijać swoje umiejętności i talenty, i rosną w relacjach z innymi studentów, wykładowców oraz z Pan.

Lokalizacje

  • Southlake

    2121 E. Southlake Blvd Southlake, TX 76092, , Southlake

pytania