Keystone logo
The George Washington University - School Of Nursing

The George Washington University - School Of Nursing

The George Washington University - School Of Nursing

Wstęp

Najwyżej notowana szkoła pielęgniarska z dumą oferuje innowacyjne programy edukacyjne wspierane najnowszymi technologiami opieki zdrowotnej.

Plan strategiczny

2018-2021

Plan strategiczny GW Nursing 2018-2021 Strategiczny to słowo, które zbyt często słyszymy od organizacji. Jest używany tak często, że wydaje się tracić znaczenie. Widzisz to zamieszczane w salach posiedzeń, w podpisach e-mailowych i w reklamach. To słowo, które rzuca nam wyzwanie, by spojrzeć na przeszłość dzisiaj i zadać sobie pytanie „co by było, gdyby” spojrzeć w przyszłość możliwości. A co, jeśli nasi absolwenci przejdą na prowadzenie nowej generacji dostawców? A jeśli będziemy w stanie rozwinąć kolejną innowację w świadczeniu opieki zdrowotnej lub zainspirować rzecznika zdrowia do podjęcia działań? A co, jeśli ostatnią osobą, która będzie trzymała pacjenta za rękę, będzie pielęgniarka GW?

Jako praktycy i naukowcy wiemy, że aby cokolwiek zrozumieć, musimy najpierw określić jego naturę. Postawiliśmy sobie wyzwanie, aby opracować plan, który będzie odzwierciedlał nasze mocne strony, a także zasady zawodu pielęgniarki, uniwersytetu i naszego imiennika. Poprzez rekolekcje, warsztaty i otwarte okresy opinii członkowie naszej społeczności dali wyraz swoim głosom.

Jako uniwersytet znajdujący się w stolicy naszego kraju, zdaliśmy sobie sprawę, że naszym obowiązkiem jest wykorzystanie naszej wiedzy i lokalizacji w celu poprawy zdrowia wszystkich ludzi.

Postawiliśmy ambitny, ale osiągalny kurs, aby kształtować przyszłą opiekę zdrowotną i naszą w niej rolę. Ostatecznie słowa są bez znaczenia bez wykonania. Jest wiele rzeczy, które zamierzamy osiągnąć w ciągu najbliższych trzech lat, ale działamy razem.

Dr Pamela R. Jeffries, RN, FAAN, ANEF, FSSH

Dziekan i profesor pielęgniarstwa

Lokalizacje

  • Washington

    I Street Northwest,2121, 20052, Washington

    pytania