Keystone logo
The College for Adult Learning

The College for Adult Learning

The College for Adult Learning

Wstęp

Nasza historia

The College for Adult Learning utworzona jako zarejestrowana organizacja szkoleniowa (RTO) w 2009 roku, a dzięki naszemu zaangażowaniu w praktyczne rozwiązania szkoleniowe ukierunkowane na wyniki z niezrównanym wsparciem i elastycznością, dokonaliśmy prawdziwej zmiany w tysiącach istnień ludzkich w ciągu ostatnich 10 lat.

Zostaliśmy założeni przez zespół oddanych kadry kierowniczej wyższego szczebla z sektora TAFE/uniwersyteckiego, zainspirowanych dorosłymi uczniami z całej Australii, którzy desperacko poszukują odpowiednich kursów, dostosowanej nauki, praktycznych opcji nauki, wszechstronnego wsparcia, umiejętności gotowych do pracy i rzeczywistych wyników.

Dlaczego warto uczyć się z CAL?

Jak prowadzimy naszych uczniów do sukcesu

Nasza wizja w The College for Adult Learning koncentruje się na tworzeniu rzeczywistych wyników dla uczniów.

Jesteśmy zaangażowani w pomaganie uczniom w osiąganiu ich celów poprzez dostosowane do nich ścieżki edukacyjne, angażujące i istotne dla branży treści kursów, dodatkowe materiały i narzędzia do nauki. Uzyskaj nieograniczony mentoring i wsparcie od doświadczonych profesjonalistów.

Wierzymy w dokonywanie zmian.

Mamy trzy przewodnie zasady, które kształtują sposób, w jaki dostarczamy uczniom CAL kursy online na zamówienie. Studiowanie z nami to coś więcej niż tylko kartka papieru. Dzięki kursowi CAL daj się zainspirować do kształtowania własnego świata – uzyskaj niezrównane wsparcie, przydatne umiejętności i wiedzę w prawdziwym życiu oraz ciesz się elastyczną nauką.

Odkryj, co nas wyróżnia.

Kursy zaprojektowane na sukces

Poświęcamy czas na badania i projektowanie naszych produktów szkoleniowych, aby odnieść sukces i z dumą specjalizujemy się w tworzeniu kursów, których potrzebuje branża i przyszłych liderów – takich jak Ty.

 • Zostaliśmy stworzeni, aby pomóc ludziom zmienić swoją karierę. Oznacza to dostarczanie odpowiednich zajęć opracowanych w celu rozwijania umiejętności zorientowanych na przyszłość i tworzenia rzeczywistych wyników. Rozwijamy nasze kursy, aby koncentrować się na miejscu pracy, projektujemy nasze oceny wokół praktycznych zastosowań zajęć i dostosowujemy nasze treści do potrzeb branżowych. Pomaga to zapewnić, że nasze kursy dostarczają odpowiednich treści i umiejętności potrzebnych w dzisiejszym miejscu pracy i branżach przyszłości .
 • Nasze badania nad potrzebami nowoczesnej siły roboczej wykazały, że pracodawcy poszukują dynamicznych liderów , a nie tylko specjalistów. Pracodawcy coraz częściej poszukują uniwersalnych umiejętności kierowania zespołem i zarządzania projektami, aby zapewnić sobie dynamiczną siłę roboczą zorientowaną na przyszłość.
 • Miej pewność, że z kwalifikacją CAL będziesz miał możliwość nie tylko rozwijania odpowiednich umiejętności technicznych i wiedzy, ale także umiejętności transferowalnych, które czynią odnoszącym sukcesy liderem.

Unikalny program podwójnych dyplomów

Miej pewność, że z kwalifikacją CAL będziesz miał możliwość nie tylko rozwijania odpowiednich umiejętności technicznych i wiedzy, ale także umiejętności transferowalnych, które czynią odnoszącym sukcesy liderem. Chcemy, abyś miał przewagę konkurencyjną w swojej karierze. Dlatego stworzyliśmy pakiet zintegrowanych kursów podwójnego dyplomu i podwójnych kwalifikacji, aby zapewnić więcej pożądanych umiejętności.

Zaoszczędź sobie setki godzin nauki

 • Zaoszczędź czas i pieniądze, wybierając zintegrowaną kwalifikację do podwójnego dyplomu. Nasze kursy łączą jednostki z dwóch oddzielnych kwalifikacji, tworząc unikalny pakiet, który pozwala zaoszczędzić setki godzin nauki.

Unikalne zestawy umiejętności, które pomogą Ci wyróżnić się z tłumu

 • Nasze jednostki są ręcznie wybierane w porozumieniu z liderami branży i mają na celu tworzenie holistycznych i zorientowanych na przyszłość kursów. Znajdź odpowiednią kombinację pasującą do Twoich umiejętności i aspiracji zawodowych.

Dwie kwalifikacje uznawane w całym kraju

 • Wyjdziesz na szczycie z dwoma oddzielnymi kwalifikacjami po ukończeniu kursu. Integracja akredytowanych kursów zapewnia praktyczne umiejętności szanowane we wszystkich branżach oraz proste Pathways do dalszej edukacji.

Skoncentruj się na naszych uczniach podczas ich podróży

W CAL jesteśmy zaangażowani w sukces naszych studentów – od zapisów do ukończenia studiów i nie tylko.

Każdy członek zespołu CAL jest zaangażowany w pomoc w osiągnięciu sukcesu w Twojej podróży edukacyjnej.

 • W przeciwieństwie do TAFE, uniwersytetów i dużych RTO, w CAL nie będziesz traktowany jako numer . Nasze zobowiązanie wobec Ciebie zaczyna się od poświęcenia czasu na zrozumienie Twoich celów, zapewnienia spersonalizowanych i elastycznych rozwiązań edukacyjnych i jest prowadzone przez pełnych pasji mentorów i zespoły wsparcia.
 • Jako osoba z własnym zestawem okoliczności, masz wyjątkowe potrzeby szkoleniowe, a naszym celem jest wspieranie Twojej podróży edukacyjnej w sposób, który Ci odpowiada. Dostosujemy plan nauki i stworzymy Pathway aby dostosować się do Ciebie i Twojego doświadczenia. Bez względu na to, jaki jest Twój cel zawodowy, pomożemy Ci tam dotrzeć.
 • Ciesz się niezrównanym wsparciem, kiedy tego potrzebujesz. Rozumiemy, że każdy ma inny styl uczenia się i potrzebuje różnych poziomów i rodzajów wsparcia. Oferujemy kilka opcji wsparcia, takich jak szybki czat na żywo, zaplanowane indywidualne sesje coachingowe z doświadczonym trenerem edukacyjnym, meldunki od przyjaznego zespołu wsparcia i wiele innych.

Niezrównane wsparcie i elastyczność

Studiując w CAL, możesz mieć pewność, że jesteśmy zaangażowani w pomoc w osiągnięciu Twoich celów zawodowych. W przeciwieństwie do naszych konkurentów nie pobieramy drogich opłat za RPL, transfery kursów lub opcjonalne przedłużenie o 6 miesięcy. Naszym celem jest wspieranie Cię w sposób, w jaki potrzebujesz, podczas całej Twojej podróży edukacyjnej i pomoc w osiągnięciu kwalifikacji.

Brak opłat za RPL

 • Chcemy Cię docenić za dotychczasową wiedzę i umiejętności. Recognition for Prior Learning (RPL) to skuteczny sposób na szybsze uzyskanie kwalifikacji przez już kompetentnych specjalistów. W przeciwieństwie do innych RTO, nie pobieramy opłaty za zgłoszenie za RPL ani opłaty za jednostkę za RPL.

Brak opłat za przelewy lub odroczenia

 • W CAL będziemy współpracować z Tobą, aby znaleźć Pathway najlepiej pasującą do Twoich celów zawodowych. Dlatego oferujemy naszym studentom zerowe opłaty za transfery kursów. Aby dostosować się do intensywnego życia naszych studentów, oferujemy bezpłatne 90-dniowe odroczenie, a także oferujemy jedno bezpłatne przedłużenie o 6 miesięcy.

30-dniowa gwarancja bez ryzyka

 • Jesteśmy pewni, że pokochasz swój kurs. Jeśli jednak okaże się, że kurs nie jest odpowiedni, możesz wypłacić pieniądze w ciągu pierwszych 30 dni, aby uzyskać pełny zwrot opłat za kurs pomniejszony o niewielką opłatę administracyjną w wysokości 150 USD. W przeciwieństwie do innych RTO, które oferują tylko 14-dniowe okresy zwrotu, w CAL oferujemy naszym studentom 30 dni.

Ponowne zapisy i przedłużenia

 • Aby pomóc naszym uczniom kontynuować naukę, oferujemy bezpłatne 6-miesięczne przedłużenie, aby zapewnić im najlepszą pozycję do ukończenia kursu. Chętnie oferujemy również ponowne zapisy. Nigdy nie pobieramy pełnej opłaty za kurs w przypadku ponownej rejestracji (obowiązują niektóre opłaty).

Realne wyniki dla Twojej kariery

Skupiamy się na dostarczaniu rzeczywistych wyników, a nie tylko kartki papieru.

 • Jednym z powodów, dla których ręcznie wybieramy naszych trenerów uczenia się, jest to, że możemy zapewnić, że mają doświadczenie i sposób myślenia, aby zapewnić naszym uczniom cenny mentoring . Wykracza to poza pracę nad oceną, jest to okazja dla uczniów, aby porozmawiać z kimś, kto tam był i to zrobił. Okazja do odbicia od kogoś pomysłów, głębszego zrozumienia przywództwa i praktycznych porad, z których możesz skorzystać od razu.
 • Nasi trenerzy uczenia się to nie tylko trenerzy, to liderzy branży i mentorzy – i są dostępni dla wszystkich naszych uczniów, aby mogli zarezerwować indywidualne wsparcie.

Gwarancja rzeczywistych wyników

Nasza gwarancja rzeczywistych wyników to nasze zobowiązanie wobec Ciebie i Twoich celów zawodowych, zapewniające, że Twoje studia przyniosą Ci rzeczywiste korzyści.

Ta gwarancja jest częścią naszej ciągłej pracy, aby wspierać Cię poza podróżą naukową. Nasz zespół, oceny i informacje zwrotne skupiają się na pomocy w Twojej karierze, a nie tylko zaliczeniu kursu.

Lokalizacje

 • Mitcham

  Level 1, 3/630 Mitcham Rd, 3132, Mitcham

pytania