Keystone logo
Texas A&M University Irma Lerma Rangel College of Pharmacy

Texas A&M University Irma Lerma Rangel College of Pharmacy

Texas A&M University Irma Lerma Rangel College of Pharmacy

Wstęp

Texas A&M Irma Lerma Rangel College of Pharmacy została utworzona, aby zaspokoić krytyczne potrzeby społeczności w Południowym Teksasie. Obecnie 42 procent absolwentów naszego w pełni akredytowanego programu wróciło do Południowego Teksasu, aby pomóc niedostatecznie rozwiniętej populacji jako farmaceuci Aggie.

We wszystkim, co robimy, w pełni poświęcamy nasze zasoby i umiejętności na rozwój wiedzy i technologii naszego zawodu. Staramy się kultywować kulturę doskonałości w badaniach, praktyce i opiece nad pacjentem u każdego zawodowego studenta zapisanego do naszego programu farmaceutycznego. Kierując się naszymi podstawowymi wartościami, nieustannie poprawiamy jakość życia w regionie przygranicznym, stanie Teksas i poza nim.

Naszą misją jest rozwój i inspirowanie zróżnicowanej grupy przyszłych liderów praktyki farmaceutycznej i nauk farmaceutycznych poprzez edukację transformacyjną, innowacyjne badania, holistyczną opiekę oraz skuteczną pomoc i obsługę.

Studenci Rangel College of Pharmacy mogą zapisać się na Kingsville lub College Station, otrzymując tę samą edukację transformacyjną na obu kampusach. Wszyscy studenci i wykładowcy korzystają z możliwości współpracy w zakresie nauk podstawowych i badań translacyjnych z pozostałymi uczelniami, instytutami i partnerami Texas A&M University Health Science Center. W połączeniu z doświadczalnymi stażami edukacyjnymi w naszej rozległej sieci nauczycieli, rozszerzamy nasz wpływ na południowym Teksasie i poza nim.

Lokalizacje

  • Kingsville

    West Avenue B,1010, 78363, Kingsville

    pytania