Keystone logo
Texas A&M University College of Medicine

Texas A&M University College of Medicine

Texas A&M University College of Medicine

Wstęp

Podstawowe wartości Texas A&M stanowią podstawę naszego podejścia do edukacji, leczenia pacjentów i badań. Razem z naszymi oddziałami klinicznymi ponosimy odpowiedzialność za ocenę środowiska uczenia się w celu zidentyfikowania pozytywnych i negatywnych wpływów na standardy zawodowe, opracowywania i prowadzenia strategii w celu wzmocnienia pozytywnych i łagodzenia negatywnych wpływów oraz identyfikowania i szybkiego korygowania naruszeń standardów zawodowych.

Wykorzystujemy wszelkie możliwości poprawy naszego środowiska zawodowego wśród wszystkich wykładowców, pracowników i studentów.

Zostaliśmy stworzeni, aby odważnie służyć. Od ponad 40 lat ta misja się nie waha. Naszym celem jest traktowanie tych spośród nas, którzy są w największej potrzebie i na obszarach często zapomnianych przez innych. Rzucamy wyzwanie odwiecznym przekonaniom na temat sposobu dostarczania leków i miejsca ich dostarczania. Połączeni naszymi wartościami i nieugiętą chęcią robienia więcej, jesteśmy liderem lepszej przyszłości dla wszystkich.

Lokalizacje

  • Houston

    Main street,6447, 77030, Houston

    pytania