Keystone logo
Swedish Institute College of Health Sciences Stopień naukowy na kierunku TECHNOLOG CHIRURGICZNY
Swedish Institute College of Health Sciences

Stopień naukowy na kierunku TECHNOLOG CHIRURGICZNY

New York, Stany Zjednoczone

0 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Mieszany

Wstęp

Technolodzy chirurgiczni są integralną częścią zespołu lekarzy zapewniających opiekę chirurgiczną pacjentom w szpitalnych salach operacyjnych, przychodniach i podobnych środowiskach. Technolodzy chirurgiczni pomagają podczas operacji i zabiegów chirurgicznych, pracując jako część zespołu opieki zdrowotnej wraz z lekarzami, chirurgami, zarejestrowanymi pielęgniarkami i innymi lekarzami na sali operacyjnej.

Program technologów chirurgicznych w Szwedzkim Instytucie zapewnia studentom wiedzę i praktyczne szkolenie, które pomaga im przygotować się do wejścia w tę poszukiwaną dziedzinę i być integralną częścią zespołu chirurgicznego w różnych warunkach okołooperacyjnych.

Program technologów chirurgicznych jest dostępny w cyklu kursów 94,5 kwartałów (21 miesięcy). Zajęcia dla technologów chirurgicznych w Szwedzkim Instytucie odbywają się w ciągu dnia w dni powszednie, dzięki czemu możesz rozpocząć karierę jako technik chirurgiczny w zaledwie 21 miesięcy.

Uczymy naszych studentów technologów chirurgicznych podstawowych kompetencji, które pozwolą im odnieść sukces w środowisku zespołowym, współpracować i skutecznie komunikować się z chirurgami, pielęgniarkami, zespołami opieki zdrowotnej, pacjentami i ich rodzinami. Jako student Technik Chirurgii zdobędziesz dogłębną wiedzę na temat podstawowej anatomii i fizjologii, technik aseptycznych i kontroli zakażeń oraz ogólnych i specjalistycznych procedur chirurgicznych. Następnie przećwiczysz to, czego nauczyłeś się na wykładach, wykonując symulowane ćwiczenia na sali operacyjnej na zajęciach laboratoryjnych w programie Technik Chirurg.

W ostatnim kwartale swojego programu technologa chirurgicznego rozpoczniesz rotację kliniczną, w której będziesz chodzić do szpitali i / lub ośrodków chirurgicznych, aby uzyskać dostęp do prawdziwych sal operacyjnych i prawdziwych procedur z prawdziwymi pacjentami. Ten element kliniczny sprawia, że nasz program technologów chirurgicznych wyróżnia się, ponieważ zapewnia rzeczywiste doświadczenie w przygotowaniu do prawidłowego wejścia na salę operacyjną.

Po ukończeniu programu technolog chirurgiczny otrzymasz stopień Associate in Occupational Studies (AOS), autoryzowany przez Radę Regentów stanu Nowy Jork. Komisja akredytuje nasz program dla technologów chirurgicznych w zakresie akredytacji pokrewnych programów edukacji zdrowotnej (CAAHEP).

O szkole

pytania