Keystone logo
Swansea University Licencjat (z wyróżnieniem) w dziedzinie zdrowia ludności i nauk medycznych
Swansea University

Licencjat (z wyróżnieniem) w dziedzinie zdrowia ludności i nauk medycznych

Swansea, Wielka Brytania

3 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 18 500 / per year *

W kampusie

* rocznie dla studentów zagranicznych; 9 000 GBP rocznie dla studentów z Wielkiej Brytanii / UE

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Interesuje Cię "kolejna wielka rzecz w służbie zdrowia"? Coraz bardziej rozwijająca się dziedzina Population Health to świetny wybór kariery dla tych, którzy chcą być na czele rozwoju służby zdrowia. Mówiąc prościej, zdrowie populacji dotyczy szerokiego zakresu czynników, które mogą determinować zdrowie i zdrowie osób, grup i populacji.

Rosnąca presja na systemy opieki zdrowotnej na całym świecie jest dobrze udokumentowana, wraz z chorobami przewlekłymi, starzeniem się populacji i zwiększonymi przypadkami zdrowia psychicznego. Postępy w medycynie poprawiają zdrowie coraz większej liczby osób, ale nierówności w opiece zdrowotnej, otrzymywane przez ludzi w oparciu o miejsce urodzenia, życie i pracę są rozpowszechnione. Zdrowie populacji ma na celu zaradzenie tym nierównościom, pracując nad lepszym zrozumieniem potrzeb zdrowotnych grup ludzi, ulepszeniem modeli opieki zdrowotnej i dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań w celu zaspokojenia potrzeb zdrowotnych ludzi.

Ten stopień da ci solidne podstawy w naukach medycznych i przyrodniczych, naukach społecznych, epidemiologii, demografii, zdrowiu publicznym i informatyce zdrowotnej. Będziesz także rozwijał wiedzę akademicką i zawodową potrzebną do ustalenia systematycznych różnic w zdrowiu osób i populacji, a także umiejętności i doświadczenia, aby zastosować tę wiedzę do praktycznych rozwiązań w celu poprawy zdrowia, dobrego samopoczucia i dostarczania usług zdrowotnych.

Dlaczego Population Health and Medical Sciences at Swansea?

Nasz program zdrowia populacji i nauk medycznych BSc jest wyjątkowy, ponieważ łączy różnorodne przedmioty, aby zapewnić całościowe zrozumienie czynników społecznych, ekonomicznych, medycznych i demograficznych, które kształtują zdrowie populacji; od zapobiegania i promocji po ochronę zdrowia, diagnozę, leczenie i opiekę. Dzięki studiom prowadzonym w różnych dyscyplinach, skorzystasz z najnowocześniejszych udogodnień Szkoły Medycznej, a także z dynamicznego środowiska naukowo-badawczego.

Stopień ten jest częścią naszego „Medical Science w Praktyce” Pathway do programu Medicine. Jeśli spełnisz wymagania wstępne i podążysz za tą Pathway , otrzymasz gwarancję przeprowadzenia wywiadu na naszym flagowym kursie MBBCh Graduate Entry Medicine.

Zajmujemy trzecie miejsce w Wielkiej Brytanii w kategorii medycyna i top w Walii (The Complete University Guide 2019). Zajmujemy również 1. miejsce w Wielkiej Brytanii w zakresie środowiska badawczego i 2 miejsce w zakresie jakości badań (Research Excellence Framework 2014).

Twoje doświadczenie zdrowotne i medyczne

Nasi pracownicy akademiccy w dziedzinie nauk medycznych, zdrowia i społecznych są aktywni w różnych dziedzinach badań, oferując niezrównane połączenie doskonałości akademickiej i innowacyjnej praktyki. Na przykład, Swansea University Medical School jest domem dla Narodowego Centrum Zdrowia i Dobrobytu Populacji (www.healthandcareresearch.gov.wales/national-centre- for-population-health-and-welling-research), którego celem jest uczynienie z Walii światowy lider w dziedzinie zdrowia ludności. Studenci będą mieli bezpośredni dostęp do tych innowacyjnych, wiodących na świecie badań, które są osadzone w nauczanych modułach tego programu.

Możliwości zatrudnienia w zdrowiu ludności i naukach medycznych

Studiowanie populacji Zdrowie i nauka medyczne otworzą cię na szeroki zakres kariery w branży medycznej i nauk przyrodniczych, w tym:

 • Badania
 • Edukacja zdrowotna
 • Zarządzanie NHS i opieką
 • Praktyka kliniczna
 • Informatyka zdrowotna
 • Wsparcie dla pacjentów (np. The Kings Fund, Światowa Organizacja Zdrowia)
 • Rozwój polityki w służbie zdrowia i otoczeniu rządowym (lokalnym, krajowym i międzynarodowym)

Swansea University BSc Population Health and Medical Sciences Swansea University przygotowuje również odpowiednich studentów do dalszego szkolenia zawodowego, takiego jak Physician Associate Studies i Graduate Entry Medicine.

 • Informatyka zdrowotna
 • Pouczenie pacjenta
 • Rozwój polityki w służbie zdrowia i instytucjach rządowych

Swansea University BSc Population Health and Medical Sciences Swansea University przygotowuje również odpowiednich studentów do dalszego szkolenia zawodowego, takiego jak Physician Associate Studies i Graduate Entry Medicine.

Wymagania wstępne

 • A-level / Welsh Baccalaureate: AAB-BBB. Niezbędna biologia.
 • IB: 32-34. Wyższy poziom biologii niezbędny w klasie 6 lub wyższej.
 • BTEC: Zazwyczaj podwójne wyróżnienie z silnym profilem biologicznym.

Kariera i zdolność do zatrudnienia

Kariera i zdolność do zatrudnienia Swansea Employability Academy (SEA) będzie wspierać Cię na każdym etapie Twojej kariery, pomagając budować świetlaną przyszłość.

Nasze usługi wsparcia kariery obejmują:

 • Warsztaty dotyczące zatrudnienia, rozmowy pracodawców, indywidualne wydarzenia i targi pracy.
 • Indywidualne porady i wskazówki profesjonalnie wykwalifikowanych doradców zawodowych.
 • Pomoc w znalezieniu pracy, stażu, stażu pracy i możliwości wolontariatu.
 • Dostęp do zasobów informacyjnych na szeroki zakres tematów związanych z zarządzaniem karierą.
 • Porady i wskazówki na temat studiów podyplomowych i finansowania.
 • Finansowanie w celu wspierania praktyk studenckich i wydarzeń studenckich / klubowych.

Zapewniamy również pomoc i porady dla absolwentów Swansea University do dwóch lat po ukończeniu studiów.

Swansea University","author_url":"","source":""}" />

1225-DJI_0003

Swansea University został uznany za Uniwersytet Roku w konkursie Whatuni Student Choice Awards 2019 po raz drugi od pięciu lat. Swansea University został nie tylko uznany za Uniwersytet Roku, ale także zajął pierwsze miejsce w kategorii International i znalazł się w pierwszej trójce w kategoriach Postgraduate, Course i Lecturers. Nagrody Whatuni Student Choice Awards są w całości wybierane przez studentów, z ponad 41 000 recenzji i komentarzy przesłanych przez ponad 160 brytyjskich instytucji.

W prestiżowym przewodniku Guardian University Guide 2021 zajmujemy 24. miejsce w Wielkiej Brytanii i po raz drugi od trzech lat zdobyliśmy tytuł Welsh University of the Year, umacniając naszą pozycję wiodącej uczelni wyższej w Walii.

W centrum wszystkiego stawiamy naszych uczniów. W rezultacie uzyskaliśmy złoty wynik, najwyższą możliwą ocenę, w krajowym Teaching Excellence and Student Outstanding Framework (TEF) i zajęliśmy 6. miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem satysfakcji uczniów w National Student Survey for 2020.

Nasze wspaniałe kampusy na nabrzeżu sprawiają, że jesteśmy pożądaną lokalizacją dla studentów i pracowników z całego świata, a nasza społeczność wielokulturowa zapewnia globalną perspektywę, umożliwiając tym, którzy dołączają do nas, rozwijanie umiejętności i wiedzy, które pozwolą im osiągnąć sukces i wzbogacić kariery.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Master in Medical Physics
  • Kaunas, Litwa
 • Certyfikat online w badaniach klinicznych: opracowywanie urządzeń medycznych i leków
  • USA Online, Stany Zjednoczone
 • Magister nauk medycznych i farmaceutycznych
  • Groningen, Niderlandy