Keystone logo
SUNY Upstate Medical University

SUNY Upstate Medical University

SUNY Upstate Medical University

Wstęp

SUNY Upstate Medical University w Syracuse w stanie Nowy Jork to jedyne akademickie centrum medyczne w centrum Nowego Jorku. Jest także największym pracodawcą w regionie, zatrudniającym 9460 pracowników. Misją Upstate, powiązaną z State University of New York, jest poprawa stanu zdrowia społeczności poprzez edukację, badania biomedyczne i opiekę zdrowotną.

Jego cztery uczelnie stanowią podstawę misji edukacyjnej Uniwersytetu Medycznego Upstate - medycyny, pielęgniarstwa, zawodów medycznych i studiów podyplomowych (nauki biomedyczne).

Jako biomedyczne przedsiębiorstwo badawcze, Upstate koncentruje się na najbardziej rozpowszechnionych chorobach ludzi, w tym rakach, cukrzycy, chorobach serca, zaburzeniach układu nerwowego, wzroku i chorobach zakaźnych. Poszukiwanie metod leczenia i kuracji opiera się na wiedzy z zakresu biologii strukturalnej, molekularnej i systemowej. Upstate oferuje również wiele badań klinicznych dla pacjentów.

Oferujemy dziesiątki wyjątkowych usług zdrowotnych w naszym regionie za pośrednictwem Szpitala Uniwersyteckiego Upstate, Szpitala Uniwersyteckiego Upstate w Community Campus oraz naszych przychodni. Posiadamy również Szpital Dziecięcy Upstate Golisano, który obsługuje region.

Misją SUNY Upstate Medical University jest poprawa stanu zdrowia społeczności, którym służymy, poprzez edukację, badania biomedyczne i opiekę nad pacjentami. Wszystko, co robimy w Upstate - uczenie studentów, odkrywanie nowej wiedzy poprzez badania i opiekę nad pacjentami - ma na celu osiągnięcie tego celu.

Lokalizacje

  • Syracuse

    East Adams Street,750, 13210, Syracuse

    pytania