Keystone logo

Sullivan University

A logo

Wstęp

W Sullivan mamy zróżnicowane środowisko studenckie. Nasi studenci pochodzą z różnych ścieżek i etapów życia i jest w tym piękno. Taka różnorodność umożliwia uczniom nie tylko uczenie się i rozwój ze sobą, ale także na podstawie wzajemnych doświadczeń. Nie możemy użyć tylko jednego słowa, aby opisać naszą społeczność studencką, ale możemy powiedzieć, że nasi studenci są częścią tego, co sprawia, że Sullivan jest tym, czym jest, wraz z naszymi wykładowcami i personelem. Nasz założyciel, AR Sullivan, powiedział: „Reputację szkoły mierzy się doskonałością jej absolwentów. Dlatego poświęcamy się sukcesowi naszych uczniów.”

Od 1962 roku stworzyliśmy środowisko, w którym studenci z różnych miejsc i różnych etapów życia mogą się spotykać, wymieniać pomysłami i uczyć się, i to właśnie sprawia, że Sullivan jest wyjątkowy. Jeśli chcesz uczęszczać do szkoły, w której będziesz uczyć się poprzez program nauczania skoncentrowany na karierze, pracować z instruktorami, którzy pasjonują się swoimi dziedzinami i którzy pomogą Ci odnieść sukces, jednocześnie robiąc kolejny krok w kierunku Twojej przyszłości, Sullivan jest miejscem dla ty.

Historia i misja Sullivana

Sullivan University oferuje edukację wyższą ukierunkowaną na karierę dla osób o wyższych celach. Pomożemy Ci wybrać program studiów, na terenie kampusu lub online. Po ukończeniu studiów pomożemy Ci znaleźć możliwości kariery.

Nasza misja

Sullivan University to prywatna instytucja szkolnictwa wyższego, której celem jest zapewnianie możliwości wzbogacenia edukacyjnego dla rozwoju intelektualnego, społecznego i zawodowego swoich studentów. Instytucja oferuje programy nauczania ukierunkowane na karierę z rosnącym rygorem, począwszy od certyfikatu, poprzez poziomy dyplomowe, stowarzyszone, licencjackie, magisterskie i doktoranckie. W ramach tych programów Uniwersytet dąży do promowania rozwoju krytycznego myślenia, skutecznej komunikacji werbalnej i pisemnej, umiejętności obsługi komputera i pracy zespołowej, a także doceniania uczenia się przez całe życie, różnorodności kulturowej i wyrażania profesjonalizmu we wszystkich działaniach. Na poziomie magisterskim Uniwersytet stara się również promować kulturę badań.

Wydział, personel i administracja Sullivan University uważają, że wykwalifikowane osoby powinny mieć możliwość odbycia formalnego szkolenia akademickiego w wybranej przez siebie instytucji. Zapraszamy uczniów, którzy poszukują takich edukacyjnych wyzwań. Uniwersytet zapewnia środowisko uczenia się skoncentrowane na studentach, które ułatwia studentom identyfikację ich celów życiowych i środków do ich osiągnięcia. Uniwersytet promuje kulturę doskonałości nauczania w całej instytucji, którą uzupełnia kultura badań na poziomie absolwentów, a także zachęca wykładowców, studentów, administrację i personel do udziału w działaniach usługowych i projektach podnoszących jakość życia w społeczności lokalnych i okolicznych. Po ukończeniu programu Uczelnia zapewnia absolwentom pomoc w zatrudnieniu.

Cały postęp zaczyna się od odważnej decyzji.

Wybierz Sullivana.

  • Doświadczenia edukacyjne na terenie kampusu, hybrydowe i online
  • Małe rozmiary klas
  • Elastyczne planowanie kursów
  • Dział Career Services, którego celem jest pomoc w przygotowaniu Cię do następnego kroku po studiach

Na Sullivan University wielu naszych studentów przychodzi do nas po spędzeniu czasu w innych szkołach. Mając to na uwadze, zachowujemy prostotę! Wiemy, że tu jesteś, ponieważ jesteś gotowy ukończyć ten stopień i poważnie podejść do swojej przyszłości. Sullivan wierzy w podejście schodowe, w którym uczniowie mogą zacząć od dyplomu lub certyfikatu, a następnie przejść do stopnia Associate, licencjata, magistra i wreszcie doktoratu! Nasze programy opierają się na programie nauczania skoncentrowanym na karierze, który uczy Cię umiejętności i wiedzy, których potrzebujesz, aby odnieść sukces, a także zasilać kariery, które są dziś poszukiwane i zatrudniane. Wszyscy instruktorzy są wykwalifikowani w dziedzinach, których nauczają, a nasze zaplecze zapewnia możliwość nauki i rozwoju. Dział Career Services służy również pomocą w poszukiwaniu pracy.

Sullivan University ma szczególny charakter w porównaniu z innymi uniwersytetami. W Sullivan każdy ma imię i każdy jest ważny. Chcemy, aby wszyscy nasi uczniowie dobrze prosperowali! Podczas pobytu w Sullivan staniesz się częścią historii pełnej tradycji i doskonałości. Rozpocznij swoją podróż już dziś!

Lokalizacje

  • Bardstown Road,3101, 40205, Louisville

  • Harrodsburg Road,2355, 40504, Lexington

  • 8th Armored Division Drive,226 S, 40121, Fort Knox

  • South Main Cross Street,122, 41230, Louisa

pytania