Keystone logo
Stephens College Licencjat z pielęgniarstwa
Stephens College

Licencjat z pielęgniarstwa

Columbia, Stany Zjednoczone

3 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Aug 2024

USD 25 800 / per year *

W kampusie

* 2022-2023 czesne; całkowite koszty bezpośrednie: 36 814 USD; całkowity koszt uczestnictwa: $42,384

Wstęp

Nowa wizja edukacji pielęgniarskiej: odważne pielęgniarki, których pasją jest poprawa opieki zdrowotnej dla wszystkich ludzi.

Umów się na konsultację rekrutacyjną z dyrektorem programu pielęgniarskiego, aby zapoznać się z twoim podaniem i omówić koszty, stypendia i gotowość do pielęgniarstwa.

 • Mit prywatnego college'u: nasze całkowite czesne i opłaty są prawie 9000 dolarów niższe niż w programie pielęgniarskim Mizzou, a nasi absolwenci szybciej zarobią wyższe pensje, jeśli ukończą studia w ciągu trzech lat zamiast czterech.
 • Bezpośrednie wejście: Rozpocznij zajęcia pielęgniarskie na pierwszym roku i zdobądź BSN w ciągu trzech lat (w tym dwa lata). Nie ma dodatkowej aplikacji na drugim lub młodszym roku.
 • Doświadczenie: Praktyczna praca kliniczna w Centrum Symulacji oraz z prawdziwymi pacjentami w Magnet Hospital Boone Health (sąsiad Stephensa, zaledwie przecznicę na wschód od kampusu). Ukończysz sześć semestrów praktyki klinicznej. Nasz program nauczania obejmuje pełne spektrum zdrowia w różnych grupach wiekowych i poziomach potrzeb, w tym doświadczenia w pierwszorzędnym szpitalu i innych regionalnych placówkach opieki zdrowotnej.
 • Zaleta Stephensa: Ograniczamy wielkość programu do 24 uczniów na kohortę. Wydział zna i wspiera ciebie, a twoja mała grupa rówieśników pomaga sobie nawzajem.

Przyjęcia pielęgniarskie

Dziękujemy za zainteresowanie Stephens College Pielęgniarstwo. Pielęgniarstwo to satysfakcjonująca kariera dla osób zaangażowanych w służbę, a Stephens oferuje program skoncentrowany na przygotowaniu i możliwościach. Nasz program jest konkurencyjny i uzależniony od kwalifikacji akademickich i dostępności przestrzeni. Wierzymy w patrzenie na „całego ciebie”, ale mamy kilka ogólnych wskazówek dotyczących przyjęcia do programu, które można znaleźć poniżej.

Uczniowie kończący szkołę średnią, absolwenci szkół średnich oraz studenci z wcześniejszym doświadczeniem w college'u są zaproszeni do składania wniosków. W pierwszej kolejności zwraca się uwagę na wyniki w nauce w szkole średniej (w szkole średniej), wyniki testów wstępnych do college'u, pracę aplikacyjną i doświadczenie w opiece zdrowotnej. Studenci są przyjmowani do zapisów jesiennych. Należy pamiętać, że przyjęcie do programu nie gwarantuje kwalifikowalności NCLEX-RN licencji. Licencjonowanie jest ustalane przez stanowe rady pielęgniarskie.

Wytyczne dotyczące przyjmowania do opieki pielęgniarskiej

Stephens College wierzy w całościowy proces przeglądu dla przyszłych studentów pielęgniarstwa. Oznacza to, że przy podejmowaniu decyzji aplikacyjnych bierzemy pod uwagę szeroki zakres czynników. Mamy jednak pewne ogólne wytyczne dotyczące przyjęć na podstawie tego, kto udaje studenta pielęgniarstwa. Proszę zapoznać się z poniższymi informacjami i skontaktować się z dr Noreen Houck, naszą dyrektor założycielską ds. pielęgniarstwa, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Kandydaci do Stephens College programu pielęgniarskiego muszą spełniać ogólne wymagania dotyczące przyjęcia do college'u, a także następujące wymagania lub zalecenia:

Obecni uczniowie szkół średnich w USA

 1. Gorąco polecamy trzy jednostki nauki w szkole średniej, w tym biologię i chemię.
 2. Zdecydowanie polecamy trzy jednostki matematyki w szkole średniej, w tym algebrę.
 3. Studenci ukończą albo College Egzaminacyjny College Egzaminacyjny Scholastic Aptitude Test (SAT) lub American College Testing Program (ACT). Wybrany kandydat będzie miał:
  • SAT: 1100 lub wyższy (z 1600) LUB
  • AKT: 22 lub wyższy (z 36).
 4. Wymagamy oświadczenia o zainteresowaniu; to Twoja okazja, aby podzielić się tym, dlaczego interesuje Cię nasz program pielęgniarski.
 5. Wymagane będzie zadowalające sprawdzenie przeszłości kryminalnej w celu wykonania praktyki zawodowej.

Studenci z wcześniejszym doświadczeniem w college'u

Jeśli masz jakieś wcześniejsze doświadczenie w college'u (w instytucji innej niż Stephens), te wytyczne są dla Ciebie.

 1. Musisz spełnić kryteria przyjęcia do szkoły średniej powyżej OR
 2. Zapewnij 12 lub więcej zbywalnych punktów zaliczeniowych, w tym chemię i matematykę na poziomie college'u (algebrę lub statystykę).
 3. Preferujemy GPA uczelni 3,5.
 4. Wymagamy oświadczenia o zainteresowaniu; to Twoja okazja, aby podzielić się tym, dlaczego interesuje Cię nasz program pielęgniarski.
 5. Wymagane będzie zadowalające sprawdzenie przeszłości kryminalnej w celu wykonania praktyki zawodowej.

Uczniowie poszukujący zaawansowanej pozycji

Jeśli studenci spełniają powyższe kwalifikacje, mogą poprosić o przeniesienie do programu z zaawansowanym statusem w zależności od miejsca, wcześniejszych zajęć i rozmowy kwalifikacyjnej z dyrektorem programu. Proszę zapoznać się z podręcznikiem dla studenta pielęgniarstwa dla wymaganych zajęć.

Oświadczenie o niedyskryminacji

Stephens College nie dyskryminuje w swoich praktykach zatrudnienia ani w swoich programach lub działaniach edukacyjnych ze względu na wiek, kolor skóry, niepełnosprawność, ekspresję płciową i tożsamość, informacje genetyczne, pochodzenie narodowe, rasę, religię, płeć, orientację seksualną lub status weterana i wszelkie inne klasyfikacje chronione prawem. Stephens College zabrania również działań odwetowych wobec osób, które wewnętrznie lub zewnętrznie sprzeciwiają się dyskryminacji lub uczestniczą w jakimkolwiek dochodzeniu lub procesie składania skarg dotyczących dyskryminacji. Zgłoszenia niewłaściwego postępowania, pytania dotyczące Tytułu IX lub przystosowania dla osób niepełnosprawnych, wszelkie inne obawy związane ze sprawiedliwością lub niezgodnością, lub prośby o pełną kopię zasad Kolegium należy kierować do Stephens College lub do Asystenta Sekretarza ds. Edukacji w Biuro Praw Obywatelskich (OCR).

Standardy licencjonowania zawodowego

W Missouri State Board of Nursing, Statutes & Rules, ustawa o praktyce pielęgniarskiej, rozdział 335, znajduje się na stronie 12. Wnioskodawcy powinni zapoznać się z ustawą o praktyce pielęgniarskiej oraz procedurą ubiegania się o licencję zawodową. Na stronach 17-18 znajdują się informacje dotyczące procedur reklamacyjnych oraz odmowy, cofnięcia lub zawieszenia licencji.

Rozpocznij aplikację do programu pielęgniarskiego

Możesz zgłosić się do programu Stephens College Nursing za pośrednictwem bezpłatnego Stephens College lub za pośrednictwem NursingCAS. Żadna z metod aplikacji nie jest preferowana.

Kandydaci na technika opieki nad pacjentem

Studenci przyjęci na kierunek pielęgniarski mogą kwalifikować się do programu Patient Care Technician (PCT) za pośrednictwem Boone Health. Program rozpoczyna się pięć tygodni przed rozpoczęciem semestru i kończy się po odbyciu praktyk w pierwszym semestrze.

Centrum symulacji w Boone Health

Centrum Symulacji to najnowocześniejsza symulowana jednostka pielęgniarska dla Stephens College uczniów. Studenci uczą się i ćwiczą w dawnym oddziale opieki nad pacjentem przekształconym w The Learning Center w Boone Health.

Program dla techników opieki nad pacjentem

Program stażowy dla techników opieki nad pacjentem (PCT) Boone Health jest idealny dla uczniów przedszkolnych. PCT wykonuje różne funkcje bezpośredniej opieki nad pacjentem i ściśle współpracuje z pielęgniarką, aby zapewnić pacjentom najwyższy poziom osobistej opieki. W tym programie otrzymasz zarówno w klasie, jak i praktyczne instrukcje w bezpośredniej opiece nad pacjentem, aby przygotować Cię do bycia PCT.

O Boone Zdrowie

Boone Health, kompleksowa placówka z 392 łóżkami, została uznana za najlepszy szpital w połowie stanu Missouri przez US News & World Report w latach 2015-2019. Jest wyznaczony jako szpital Magnet® Hospital for Nursing Excellence przez American Nurses Credentialing Center, które uznaje najwyższą jakość opieki pielęgniarskiej, o czym świadczą wyniki wydajności.

„Program Stephens+Boone Nursing to ekscytujące nowe podejście do szkolenia naszych przyszłych profesjonalnych pielęgniarek. Szkolenie symulacyjne w warunkach szpitalnych w połączeniu z bezpośrednim związkiem między szkołą a szpitalem wzmocni doświadczenia kliniczne, które otrzymują studenci pielęgniarstwa, zapewniając przygotowanie, umiejętności, i pewność, że studenci będą musieli odnosić sukcesy w opiece zdrowotnej”.- Monica Smith, MSN, RN, NE-BC, FACHE, wiceprezes ds. opieki nad pacjentem i operacji pomocniczych oraz dyrektor ds. pielęgniarstwa w Boone Health

Program

Główne wymagania

 • Na podstawie katalogu programów nauczania 2020-2021
 • Stopień: licencjat
 • Program nauczania: Pielęgniarstwo (PIELĘGNIARKA)
 • Przedmioty do wyboru: 0 punktów
 • Kursy edukacji ogólnej: 31 punktów
 • Centrum Kariery i Rozwoju Zawodowego (CCPD): 8 zajęć niekredytowych
 • Główne kursy: 89 punktów

Wymagany obszar tematyczny: 60 kredytów

 • NUR 110 Wprowadzenie do pielęgniarstwa, 1 punkt
 • NUR 230 Nauka pielęgniarska, 1 punkt
 • NUR 250 Ocena zdrowia i umiejętności pielęgniarskie, 4 punkty
 • NUR 255 PRAKTYKA 1, 3 punkty
 • NUR 310 Opieka nad dorosłymi I, 3 punkty
 • NUR 315 PRAKTYKA II, 2 punkty
 • NUR 330 Farmakologia, 4 kredyty
 • OPIEKA ZDROWOTNA PSYCHICZNEGO NUR 332, 3 kredyty
 • NUR 334 Opieka nad dorosłymi II, 3 kredyty
 • NUR 335 Praktyka III, 3 punkty
 • NUR 350 Opieka nad dziećmi, 3 kredyty
 • NUR 352 Opieka nad kobietami i rodzinami rozrodczymi, 3 kredyty
 • NUR 354 Seminarium pielęgniarskie, 2 punkty
 • NUR 355 Praktyka IV, 5 punktów
 • NUR 410 Polityka i rzecznictwo zdrowotne, 2 kredyty
 • NUR 412 Przywództwo, 2 kredyty
 • NUR 414 Jakość i Bezpieczeństwo, 2 kredyty
 • NUR 415 Praktyka V, 4 punkty
 • NUR 416 Critical Care, 2 kredyty
 • Seminarium NUR 450 Senior, 2 punkty
 • NUR 454 Global Health Nursing, 2 kredyty
 • NUR 455 Practicum VI i Capstone, 4 kredyty

Dodatkowe wymagania: 29 kredytów

 • BHS 225 Wprowadzenie do odżywiania, 3 kredyty
 • BHS 311 Odżywianie i wydajność człowieka, 3 kredyty
 • BIO 181 Zasady biologii I (z laboratorium), 3 punkty
 • BIO 311 Mikrobiologia, 3 kredyty
 • BIO 320 Anatomia i Fizjologia I (z laboratorium), 4 punkty
 • BIO 321 Anatomia i Fizjologia II (z laboratorium), 4 punkty
 • CHM 111 General College Chemistry I (z laboratorium), 3 punkty
 • EDU 114 Rozwój długości życia, 3 kredyty
 • PSY 111 Wprowadzenie do psychologii, 3 kredyty

Akredytacja + Regulamin

Rada Pielęgniarstwa Stanu Missouri

12 listopada 2019 r. Rada Pielęgniarstwa Stanu Missouri przyznała Stephens College wstępne zatwierdzenie programu. Wstępny etap zatwierdzania trwa przez okresowe wizyty na miejscu do roku po ukończeniu pierwszej klasy. Wstępny etap zatwierdzenia kończy się rok po ukończeniu pierwszej klasy, kiedy program zostanie oceniony pod kątem pełnego statusu zatwierdzenia.

The Missouri State Board of Nursing jest uznawany przez Departament Edukacji Stanów Zjednoczonych jako agencja zatwierdzająca programy pielęgniarskie. Istnieje również ustawowe uprawnienie Rady Pielęgniarstwa do zatwierdzania przedlicencyjnych programów pielęgniarskich.

Komisja ds. Kolegialnej Edukacji Pielęgniarskiej (CCNE)

Program pielęgniarski w Stephens College prowadzi wstępną akredytację przez Komisję ds. Kolegialnej Edukacji Pielęgniarskiej. Ubieganie się o akredytację nie gwarantuje, że akredytacja zostanie przyznana.

W przypadku wszystkich programów, które uzyskały wstępną akredytację przez CCNE oraz dla wszystkich programów, których akredytacja jest kontynuowana przez CCNE, akcja akredytacyjna CCNE obowiązuje od pierwszego dnia ostatniej oceny CCNE na miejscu tego programu.

Rekrutacja

Program

O szkole

pytania