Keystone logo
St. Elizabeth College Of Nursing

St. Elizabeth College Of Nursing

St. Elizabeth College Of Nursing

Wstęp

St. Elizabeth College Of Nursing to dwuletnia prywatna uczelnia non-profit, która oferuje Associate in Applied Science (AAS) w pielęgniarstwie z planami nauczania zaprojektowanymi tak, aby zaspokoić Twoje potrzeby edukacyjne. Dzięki ponad 3800 absolwentom nasze programy zapewniają najlepsze przygotowanie do pracy w dzisiejszym środowisku opieki zdrowotnej, relacje jeden do jednego z wykładowcami, doświadczenie z najnowocześniejszą technologią i najszersze praktyczne doświadczenie kliniczne dostępne obecnie w programie pielęgniarskim .

Nasz program pielęgniarski w pełni integruje naukę teoretyczną z doświadczeniami klinicznymi w opiekuńczym środowisku. Kursy pielęgniarskie obejmują bezpośrednią opiekę nad pacjentem planowaną i nadzorowaną przez członka wydziału posiadającego doświadczenie w określonej dziedzinie pielęgniarstwa. Jedną z mocnych stron programu w St. Elizabeth jest jego kliniczny komponent, który łączy teorię poznaną na zajęciach z rzeczywistą praktyką pielęgniarską, pozwalającą na natychmiastowy transfer i zastosowanie wiedzy. St Elizabeth College of Nursing oferuje również program wieczorowy / weekendowy. Ten program ma na celu zaspokojenie potrzeb uczniów, którzy nie mogą uczęszczać na zajęcia w tradycyjnych godzinach w dni powszednie.

Misją St. Elizabeth College Of Nursing jest zapewnienie solidnych podstaw teorii i praktyki pielęgniarskiej w środowisku akademickim, które promuje aktywne obywatelstwo i chęć uczenia się przez całe życie. Zgodnie z franciszkańską tradycją i duchem wartości, Kolegium angażuje się w tworzenie troskliwego środowiska nauczania dla zróżnicowanych grup studentów.

Komisja Stanów Środkowych akredytowała St. Elizabeth College Of Nursing on Higher Education.

Lokalizacje

  • Utica

    Genesee Street,2215, 13501, Utica

    pytania