Keystone logo
Southwest Acupuncture College

Southwest Acupuncture College

Southwest Acupuncture College

Wstęp

Southwest Acupuncture College to klasyczna szkoła medycyny orientalnej oferująca akredytowany program studiów zawodowych prowadzący do uzyskania tytułu Master of Acupuncture (mgr) lub Master of Acupuncture ze specjalizacją z chińskiej medycyny ziołowej.

Ponieważ podstawowym obowiązkiem jest kształcenie studentów, aby stali się niezależnymi świadczeniodawcami opieki zdrowotnej, naszym głównym celem jest zapewnienie doskonałości w edukacji tych przyszłych praktyków. Jednoczesny cel uczelni, jakim jest pielęgnowanie przywództwa i służby dla społeczności w tej rozwijającej się dziedzinie skutecznej opieki medycznej, jest wspierany w programie nauczania i życiu edukacyjnym społeczności uczelni poprzez naszą lokalną, niedrogą publiczną klinikę i liczne poza kampusem kliniki zewnętrzne, w których oferujemy bezpłatną obsługę.

Aby osiągnąć te cele, jakim jest promowanie najwyższej jakości edukacji oraz promowanie największego kalibru i realizacji profesjonalnych wyników, pracownicy i wykładowcy nieustannie dokonują ponownej oceny programu i wspierają obszary działalności instytucji, poszukując sposobów na poprawę i utrzymanie standard doskonałości uczelni.

Lokalizacje

 • Boulder

  Gunpark Drive,6620, 80301, Boulder

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania