Keystone logo
Shanghai University Of Traditional Chinese Medicine

Shanghai University Of Traditional Chinese Medicine

Shanghai University Of Traditional Chinese Medicine

Wstęp

Czujemy się bardzo zaszczyceni, mogąc zainteresować się poznaniem przez Internet International Education College, Shanghai University Of Traditional Chinese Medicine .

Jako jedna z pierwszych czterech uczelni TCM w Chinach, Shanghai University Of Traditional Chinese Medicine jest zorientowany na badania, specjalizację i otwartość. Obecnie studiuje tu około 10 000 studentów, w tym około 1200 długoterminowych studentów zagranicznych z ponad 40 krajów w International Education College. Ponadto prawie 1000 studentów zagranicznych przyjeżdża na krótkoterminowe studia lub staż kliniczny. College oferuje tłumaczy mówiących po angielsku, francusku, japońsku i koreańsku.

Masz wiele powodów, aby do nas dołączyć. Po pierwsze, medycyna chińska jest zakorzeniona w chińskiej mądrości i może przynieść korzyści dla zdrowia ludzkiego. Po drugie, mamy bogate doświadczenie w międzynarodowej edukacji i zapewnianiu jakości z certyfikatem ISO. Po trzecie, mamy dobrze wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, w tym wybitnych profesorów z Szanghaju i całych Chin, wybitnych lekarzy TCM i doskonałych nauczycieli. Po czwarte, oferujemy różnorodne kursy, w tym krajowe kursy jakości, kursy jakości w Szanghaju, zestaw wykładów przygotowanych w wysokiej jakości filmach, lektury klasyków TCM oraz kursy dotyczące głębokiej kultury chińskiej. Wreszcie uniwersytet posiada szpitale wyższego szczebla prowadzące praktykę kliniczną. Podstawy akademickie, zasoby dydaktyczne i efektywne zarządzanie mogą zaspokoić Twoje zapotrzebowanie na naukę TCM i pomóc w rozwiązywaniu problemów lub problemów w Twoim życiu i nauce.

Wierzymy, że nasze usługi edukacyjne przyczynią się do umiędzynarodowienia TCM i spełnią Twoje marzenia.

Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Tobą naszą inspiracją. Zapraszamy!

Lokalizacje

  • Pudong

    Dong Yuan Lu, , Pudong

    pytania