Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
South Baylo University

South Baylo University

South Baylo University

Wstęp

Dołącz do ekscytującego zawodu w służbie zdrowia

South Baylo University jest absolwentem wydziału medycyny orientalnej w Los Angeles i Anaheim w Kalifornii. Założona w 1977 roku oferuje programy magisterskie i doktoranckie z pełną akredytacją w akupunkturze i medycynie orientalnej.

 • Master of Science w akupunkturze i medycynie orientalnej (MSAOM)
 • Doktor akupunktury i medycyny orientalnej (DAOM)

Dlaczego warto wybrać South Baylo University ?

Historia i reputacja

Założony w 1977, South Baylo University jest jedną z najstarszych i najbardziej renomowanych szkół podyplomowych kształcących lekarzy medycyny orientalnej i akupunktury w Stanach Zjednoczonych.

Od ponad czterdziestu lat najlepsi akupunkturzyści South Baylo University za zapewnienie najwyższej jakości edukacji medycznej i zastosowanie starożytnej sztuki w nauce o leczeniu.

Lokalizacje

South Baylo University ma dwa kampusy zlokalizowane w mieście Anaheim i Los Angeles w południowej Kalifornii.

Kampus Anaheim znajduje się zaledwie pięć minut od Disneylandu i 20 minut od plaży. Kampus Los Angeles znajduje się w centrum miasta, zaledwie dziesięć minut od Hollywood Walk of Fame, The Staples Center, Dodger Stadium, Koreatown i Chinatown.

Szkolenie kliniczne

South Baylo University prowadzi dwie kliniki uniwersyteckie w Anaheim i Los Angeles. Kliniki uniwersyteckie zarządzają kilkunastoma gabinetami dla pacjentów. Ponad 15 wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych opiekunów klinik leczy pacjentów i uczy stażystów. SBU są szkoleni w klinikach z dużym doświadczeniem klinicznym pod nadzorem opiekunów klinik.


Programy studiów wielojęzycznych

South Baylo University oferuje akredytowany program magisterski w języku angielskim, koreańskim i chińskim oraz akredytowany stopień doktora w języku angielskim i koreańskim. Nasi wysoko wykwalifikowani kierownicy wydziałów i klinik kształcą naszych studentów poprzez wysokiej jakości edukację, badania i opiekę nad pacjentem.
Misja

Misją Uniwersytetu South Baylo University jest poszerzanie wiedzy z zakresu akupunktury i medycyny orientalnej oraz służenie społeczności poprzez wysokiej jakości edukację, badania i opiekę nad pacjentami.

Wartość

Wartościami South Baylo University School of Oriental Medicine jest postrzeganie Harmonii jako jej wybitnej wartości, będącej przykładem harmonii funkcji ciała, harmonii umysłu i ciała oraz harmonii życia i natury. Są one uważane za fundamentalne zasady medycyny orientalnej i holistycznej opieki zdrowotnej.

Cel, powód

Celem South Baylo University jest promowanie dobrego zdrowia i dobrego samopoczucia poprzez edukację, badania i praktykę kliniczną.

Cele edukacyjne

Aby wypełnić swoją misję, South Baylo University zobowiązuje się do następujących celów:

 • Przygotowanie studentów z wiedzą i umiejętnościami w zakresie OZUŚ do odniesienia sukcesu w środowisku opieki zdrowotnej.
 • Zapewnienie skutecznej i wysokiej jakości opieki nad pacjentem poprzez OZUŚ i integracyjną opiekę zdrowotną.
 • Promowanie i rozwijanie badań, działalności naukowej i rozwoju zawodowego.
 • Przygotowanie uczniów do zostania liderami w społeczności i w swoim zawodzie.

Lokalizacje

 • Anaheim

  1126 North Brookhurst Street , 92801, Anaheim

 • Los Angeles

  2727 West 6th Street , 90057, Los Angeles

Programy

pytania