Keystone logo
Samuel Merritt University

Samuel Merritt University

Samuel Merritt University

Wstęp

Dzięki silnym akademikom, wybitnym wydziałom, najnowocześniejszym udogodnieniom i głębokiemu zaangażowaniu na rzecz społeczności, Samuel Merritt University ma bogatą tradycję kształcenia wykwalifikowanych i współczujących pracowników służby zdrowia.

Transformacja opieki

Samuel Merritt University jest integralną częścią opieki nad pacjentem w Północnej Kalifornii. Jesteśmy jednym z największych nauczycieli dyplomowanych pielęgniarek w Kalifornii. Wielu fizjoterapeutów i terapeutów zajęciowych, asystentów lekarzy i lekarzy podologów świadczących opiekę w regionie jest absolwentami naszych programów. SMU jest stowarzyszona z Sutter Health, siecią non-profit zapewniającą kompleksową opiekę zdrowotną w ponad 100 społecznościach Północnej Kalifornii.

Na Samuel Merritt University studenci otrzymują spersonalizowane instrukcje i zdobywają praktyczne doświadczenie kliniczne na wczesnym etapie programów. Naszym zdaniem wczesna ekspozycja kliniczna ma kluczowe znaczenie dla szkolenia studentów w zakresie umiejętności technicznych i rozsądnego rozumowania potrzebnego do zapewnienia opieki i przygotowania ich do zmiany doświadczenia opieki w różnych społecznościach.

Lokalizacje

  • Oakland

    Telegraph Avenue,3100, 94609, Oakland

    pytania