Keystone logo
Sacred Heart University Online RN-BSN-MSN - Edukacja pielęgniarek
Sacred Heart University Online

RN-BSN-MSN - Edukacja pielęgniarek

Fairfield, Stany Zjednoczone

2 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Nauka na odległość

Wstęp

Online: Skonsolidowany RN - BSN - MSN. Współczujące ludzkie połączenie z każdym pacjentem. Celujesz jako Registered Nurse, teraz jest program, który popchnie twoją karierę do poziomu poszukiwanego przez pracodawców. Internetowy program Sacred Heart łączący licencjat i magister pielęgniarstwa został specjalnie zaprojektowany, aby pomóc pielęgniarkom pracującym zarobić BSN i MSN w jednym ciągłym kursie.

Nasze stopnie pielęgniarskie są wysoko cenione i szanowane przez liderów służby zdrowia poszukujących oznaczenia Magnet Recognition Program®. Dodatkowo, SHU konsekwentnie plasuje się wśród najlepszych uczelni magisterskich w USA po części z powodu naszych humanistycznych podstawowych zasad. Małe rygorystyczne zajęcia i interaktywna, osobista uwaga ze strony naszego doświadczonego, wielokrotnie nagradzanego wydziału przygotują Cię do wyróżnienia się w dzisiejszym złożonym sektorze opieki zdrowotnej. Profesjonalista, który prowadzi z serca, jest łatwy do zauważenia.

Specjalizacja w zakresie pielęgniarstwa ma na celu uzupełnienie wiedzy klinicznej o strategie nauczania i uczenia się, aby pomóc w szkoleniu następnej generacji pielęgniarek. Dowiesz się o projektowaniu programu nauczania i teorii oceny, zapoznasz się z bieżącymi problemami w edukacji pielęgniarskiej i przećwiczysz rolę instruktora. Programy pielęgnacyjne Sacred Heart zachęcają do osobistej uwagi członków wydziału i interakcji ze studentami w celu promowania znaczących doświadczeń edukacyjnych.

O szkole

pytania