Keystone logo
Roseman University of Health Sciences

Roseman University of Health Sciences

Roseman University of Health Sciences

Wstęp

Roseman University of Health Sciences to prywatna instytucja non-profit kształcąca nowe pokolenie licencjackich i magisterskich pracowników służby zdrowia, którzy służą, współpracują i wyznaczają nowe standardy w swoich społecznościach i zawodach.

Dzięki kampusom w Henderson i Summerlin (Las Vegas), Nevadzie i Południowej Jordanii w stanie Utah, Uniwersytet składa się z College of Dental Medicine, oferując rezydenturę Advanced Education in Orthodontics and Dentofacial Orthopedics / MBA, Advanced Education in General Dentistry, i doktor medycyny dentystycznej; Wyższa Szkoła Farmacji, oferująca doktorat z farmacji i ustawiczne kształcenie zawodowe; College of Nursing, oferujący tytuł licencjata w dziedzinie pielęgniarstwa, przyspieszony licencjat z pielęgniarstwa i tytuł magistra pielęgniarstwa / pielęgniarki rodzinnej; oraz program MBA dotyczący opieki zdrowotnej.

Roseman University of Health Sciences zaoferuje również doktora medycyny za pośrednictwem swojego College of Medicine, gdy uzyska akredytację. Ponad 6500 absolwentów Roseman opiekuje się pacjentami, prowadzi badania i zajmuje się zdrowiem publicznym i polityką w Nevadzie, Utah i w całym kraju. Northwest Commission lokalnie akredytuje Roseman University on Colleges and Universities.

Roseman University of Health Sciences wspiera zdrowie i dobre samopoczucie społeczności, którym służymy, kształcąc obecne i przyszłe pokolenia pracowników służby zdrowia, prowadząc badania i zapewniając opiekę nad pacjentami. Aktywnie dążymy do partnerstw i powiązań zgodnych z naszą misją i pracujemy nad stworzeniem środowiska, które sprzyja zarówno współpracy wewnętrznej, jak i zewnętrznej w celu osiągnięcia optymalnych wyników, i jesteśmy zaangażowani w odpowiedzialne zarządzanie podatkami we wszystkich przedsięwzięciach.

Lokalizacje

 • South Jordan

  South River Front Parkway,10920, 84095, South Jordan

  • Henderson

   Sunset Way,11, 89014, Henderson

   • Las Vegas

    Discovery Drive,10530, 89135, Las Vegas

    pytania