Keystone logo
Rocky Vista University

Rocky Vista University

Rocky Vista University

Wstęp

Rocky Vista University (RVU) został założony w 2006 roku w Parker w Kolorado. Rocky Vista University to szybko rozwijająca się instytucja z dwiema lokalizacjami i dwoma stanami. Rocky Vista University ma specjalną misję: zapewnić edukację zdrowotną, jednocześnie inspirując studentów do służenia ze współczuciem, uczciwością i doskonałością.

Rocky Vista University umożliwił studentom, którzy wnoszą unikalne umiejętności i doświadczenia, aby wnosić wkład w naszą społeczność edukacyjną. Dzięki rygorystycznym programom akademickim i przy pomocy cenionych wykładowców nasi uczniowie uczą się zadawać właściwe pytania, słuchać odpowiedzi i rozwiązywać problemy za pomocą rąk i umysłu.

Rocky Vista University jest dumny z bycia członkiem rodziny szkół Medforth. Rocky Vista University jest własnością Medforth Global Healthcare Education Group od lutego 2019 r., A od lipca 2020 r. Podmiot stowarzyszony Medforth, University Support Services jest zobowiązany do świadczenia pewnych nieakademickich usług administracyjnych na rzecz Rocky Vista University .

Lokalizacje

Lokalizacje
  • Parker

    South Chambers Road,8401, 80134, Parker

    pytania