Keystone logo
Rochester Institute of Technology (RIT) Master of Science in Health and Well-being Management
Rochester Institute of Technology (RIT)

Master of Science in Health and Well-being Management

Rochester, Stany Zjednoczone

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Aug 2024

USD 41 424

W kampusie

Wstęp

Zdrowie jednostki i społeczności, zapobieganie chorobom oraz stosowanie zdrowych nawyków w celu promowania dobrego samopoczucia znajdują się na pierwszym planie zainteresowania publicznego. Zdrowie i dobre samopoczucie to mozaika odżywiania, aktywności fizycznej, radzenia sobie ze stresem i cech środowiskowych, które są kluczowe dla produktywnego, wydajnego i zdrowego społeczeństwa. Korporacje, małe firmy, agencje rządowe i instytucje zatrudniają specjalistów ds. zdrowia i dobrego samopoczucia, aby pomagać ludziom prowadzić zdrowsze życie i przyczyniać się do produktywności korporacyjnej, agencyjnej i biznesowej.

MS w zarządzaniu zdrowiem i dobrym samopoczuciem to stopień zdrowia i dobrego samopoczucia, który przygotowuje Cię do kariery w zakresie projektowania, administracji i badań programów zdrowia i dobrego samopoczucia. Jest to idealny wybór dla osób zainteresowanych podjęciem studiów medycznych lub stomatologicznych lub podjęciem studiów doktoranckich z zakresu żywienia, promocji zdrowia, nauk o ćwiczeniach czy zdrowia publicznego.

Aby zapewnić wysokiej jakości populacyjną opiekę zdrowotną, przyszli pracownicy służby zdrowia potrzebują zestawu umiejętności, który obejmuje:

  • zastosować myślenie systemowe,
  • interwencje projektowe,
  • nauka upowszechniania i wdrażania praktyki,
  • współpracować ze społecznościami i
  • zrozumieć i wykorzystać dynamikę zespołu, umiejętności negocjacyjne i rzecznicze.

Stopień zdrowia i dobrego samopoczucia RIT oferuje oparte na dowodach wskazówki dotyczące rozwijania i stosowania tych umiejętności.

Stypendia i Finansowanie

Program

Wynik programu

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania