Keystone logo
© BIMM University
Regent College London

Regent College London

Regent College London

Wstęp

Regent College London to wybitna instytucja szkolnictwa wyższego zlokalizowana w tętniącym życiem sercu Londynu w Wielkiej Brytanii. Znany ze swoich różnorodnych programów akademickich, oferuje szeroką gamę kursów licencjackich i podyplomowych w takich dyscyplinach, jak biznes, informatyka, zdrowie i opieka społeczna. Dążąc do doskonałości akademickiej i wielokulturowego środowiska, Regent College London zapewnia studentom światowej klasy edukację, która wyposaża ich w wiedzę i umiejętności potrzebne do rozwoju w wybranych przez nich dziedzinach. Poznaj możliwości i doświadczenia, jakie ma do zaoferowania Regent College London i wyrusz w podróż związaną z rozwojem akademickim i osobistym w jednym z najbardziej dynamicznych miast na świecie.

Jesteśmy zróżnicowaną społecznością, aktywną w promowaniu uczenia się i edukacji, z ponad 20-letnim sukcesem w brytyjskim szkolnictwie wyższym. Zapraszamy studentów ze wszystkich środowisk i dbamy o wspierające, włączające środowisko i pozytywną kulturę.

Dowiedz się więcej o naszych obszarach tematycznych i oferowanych przez nas kursach.

 • Biznes i przedsiębiorczość
 • Inżynieria i informatyka
 • Nauka o zdrowiu i sporcie
 • Prawo

Elastyczne studia dostosowane do Twojego stylu życia

Współczesne życie jest pracowite i wymagające. Wierzymy, że elastyczne, dostosowane do potrzeb studia są podstawą współczesnej edukacji. Dlatego oferujemy:

 • zajęcia dzienne, wieczorowe i weekendowe
 • wiele lokalizacji studyjnych w całym Londynie
 • sesje rozwojowe dla uczniów, mające na celu usprawnienie ich rozwoju osobistego i zawodowego
 • Myślenie o charakterze; pakiet bezpłatnych programów do nauki transformacyjnej

Stawianie doświadczenia studentów na pierwszym miejscu

Regent oferuje wyjątkowe doświadczenia studenckie, wyróżniające się na tle innych uniwersytetów. Charakteryzuje się doskonałym nauczaniem, pozytywną kulturą i niezrównanym wsparciem dla studentów. Nasi studenci zgadzają się z tym, co daje nam 93% oceny ogólnego zadowolenia w najnowszym badaniu National Student Survey (NSS).

Historia i wizja

Regent College London powstał w 2010 roku jako część Regent Group, firmy zajmującej się edukacją, szkoleniami i zarządzaniem inwestycjami założonej przez rodzinę Pankaj. Mamy bogatą i pełną sukcesów historię w edukacji, charakteryzującą się kompaktowymi kampusami, małymi, skupionymi klasami i niezrównanym wsparciem.

Uczelnia została początkowo otwarta na Wembley, zapewniając dyplomy BTEC Higher National Diploma i zapewniając studentom alternatywne ścieżki awansu do szkolnictwa wyższego. W 2013 r. otworzyliśmy wstęp dla publiczności, aby odzwierciedlić nasze zaangażowanie w poszerzanie dostępu i uczestnictwa. Od tego czasu dostarczamy szereg programów biznesowych HND zatwierdzonych przez firmę Pearson. Rozszerzyliśmy także naszą ofertę w zakresie szkolnictwa wyższego, współpracując z wieloma partnerami uniwersyteckimi, aby zapewnić ścieżki Foundation Year, stopnie podstawowe, stopnie licencjackie, stopnie uzupełniające i stopnie magisterskie.

Jako uczelnia osiągnęliśmy wiele celów, takich jak pozytywny wynik QAA Higher Education Review, doskonałe wyniki w National Student Survey, otwarcie pięciu kampusów w całym Londynie i oczywiście pomoc naszym studentom w osiągnięciu ich życiowych celów i aspiracji.

Nasza wizja

Naszą wizją jest bycie pierwszym brytyjskim uniwersytetem rzeczywiście wyposażonym w technologię, z globalną marką i kampusem w latach 2025–2030. Naszym celem jest zapewnienie osobom uczącym się na całym świecie wyjątkowej edukacji i doświadczeń studenckich.

Rekrutacja

Wymagania wstępne dla studentów krajowych i europejskich

Społeczność Regent jest otwarta i przyjazna dla studentów z całego świata. Jeśli jesteś studentem krajowym, wymagania wstępne znajdziesz na naszych stronach kursów. W przypadku studentów z UE znajdź swój kraj na poniższej liście, aby dowiedzieć się więcej o konkretnych wymaganiach wjazdowych do swojego kraju.

Po wystąpieniu Wielkiej Brytanii z UE rząd Wielkiej Brytanii ogłosił w dniu 23 czerwca 2020 r., że obywatele UE, innych krajów EOG i Szwajcarii nie będą już uprawnieni do otrzymania statusu opłaty za pobyt w domu ani do wsparcia finansowego na kursy dla studentów studiów licencjackich, podyplomowych i zaawansowanych od Student Finance England na kursy począwszy od roku akademickiego 2021/22 i później.

Zmiana ta nie ma zastosowania do obywateli Irlandii mieszkających w Wielkiej Brytanii lub Irlandii, których prawo do nauki oraz dostępu do świadczeń i usług zostanie zachowane na zasadzie wzajemności dla obywateli Wielkiej Brytanii i Irlandii w ramach porozumienia dotyczącego wspólnego obszaru podróżowania. Studenci nieobjęty tym zwolnieniem będą zobowiązani do uiszczenia opłat za kursy międzynarodowe.

Wymagania wizowe

Wiza dla absolwentów to wiza dostępna dla studentów zagranicznych w Wielkiej Brytanii, którzy chcą pracować lub szukać pracy po pomyślnym ukończeniu studiów na poziomie licencjackim lub wyższym w instytucji szkolnictwa wyższego.

Regent College London jest instytucją szkolnictwa wyższego z udokumentowanym doświadczeniem w zakresie przestrzegania przepisów. Trasa wizy dla absolwentów jest niesponsorowana, co oznacza, że nie będziemy Cię sponsorować na tej trasie wizowej.

Osoby ubiegające się o wizę na tej trasie otrzymają (po przyznaniu) wizę na dwa lata.

Na tej trasie nie ma wymagań konserwacyjnych, co oznacza, że nie musisz posiadać określonej kwoty pieniędzy na swoim koncie bankowym, tak jak miało to miejsce w przypadku ubiegania się o wizę studencką.

Ukończenie kwalifikacji w Regent College London automatycznie spełni wymagania dotyczące języka angielskiego, ponieważ posiadasz kwalifikacje nauczane w języku angielskim.

Informacje i wytyczne dotyczące wniosków wizowych

Przeprowadzka do nowego kraju w celu studiowania może być przytłaczająca, a oswojenie się z nowym środowiskiem i kursem może zająć trochę czasu. Na tej stronie znajdują się wszystkie istotne informacje i wskazówki, które pomogą Ci zrozumieć proces wizowy i imigracyjny przed rozpoczęciem u nas studiów.

Dokumenty wizowe i dalsze informacje

 • Zezwolenie na pobyt biometryczny (BRP)
 • Potwierdzenie przyjęcia na studia (CAS)
 • Tłumaczenia dokumentów
 • Osobiste oświadczenie
 • Test na gruźlicę i certyfikat
 • Dopłata zdrowotna imigracyjna (IHS)
 • Praca podczas studiów
 • Odmowy

Statystyki absolwentów

Lokalizacje

 • London

  Kingsbury Campus, Masons House, 1-3 Valley Drive, NW9 9NG, London

  • London

   Southall Campus, 39-47 High Street, Southall, UB1 3HF, London

   • London

    London Campus, 153 Great Titchfield Street, Fitzrovia, W1W 5BD, London

    pytania