Keystone logo
RCSI Bahrain/Medical University Of Bahrain

RCSI Bahrain/Medical University Of Bahrain

RCSI Bahrain/Medical University Of Bahrain

Wstęp

Royal College of Surgeons w Irlandii - Medical University of Bahrain lub Royal College of Surgeons w Irlandii Bahrain to uniwersytet założycielski Royal College of Surgeons w Irlandii, który powstał w Dublinie w Irlandii w 1784 r. Royal College of Surgeons w Irlandii Bahrajn jest również licencjonowany przez Radę Szkolnictwa Wyższego w Królestwie Bahrajnu jako niezależny prywatny uniwersytet i podobnie jak jego odpowiednik w Dublinie, jest instytucją non-profit zajmującą się naukami o zdrowiu, która koncentruje się na edukacji i badaniach w celu wprowadzenia pozytywnych zmian we wszystkich obszarach zdrowie ludzkie na całym świecie.

Mając długą historię kształcenia studentów Bahrajnu, Royal College of Surgeons w Irlandii został zaproszony do założenia własnego kampusu na wyspie, a uniwersytet oficjalnie otworzył swoje podwoje dla kohorty 28 studentów medycyny w 2004 roku. Dzisiaj celem: zbudowany kampus - który obejmuje liczne przestrzenie dydaktyczne, laboratoria, biura, bibliotekę, restaurację, dedykowane centrum wsparcia dla studentów oraz bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne - jest domem dla ponad 1300 studentów ze wszystkich szkół medycznych; Pielęgniarstwo i położnictwo oraz studia podyplomowe i badania naukowe.

Dzięki zapewnieniu wysokiej jakości edukacji ponadnarodowej na trzech kontynentach, Royal College of Surgeons w Irlandii w Bahrajnie jest rozpoznawana na całym świecie za wytwarzanie absolwentów gotowych do praktyki, którzy mogą konkurować o międzynarodowe miejsca. Uniwersytet koncentruje się również na opracowywaniu oryginalnych badań i rozwoju w dziedzinie nauk o zdrowiu i nauk biomedycznych zgodnie z wymogami regionu.

Lokalizacje

  • Al Sayh

    Al Sayh, Bahrajn

    pytania