Keystone logo
Queensland University of Technology

Queensland University of Technology

Queensland University of Technology

Wstęp

QUT jest młodym uniwersytetem o globalnym spojrzeniu. Jesteśmy ambitni i gotowi do podejmowania nowych wyzwań z nastawieniem na przyszłość. Staramy się łączyć naszych studentów z prawdziwym światem poprzez praktyczną naukę praktyczną, która przygotowuje naszych absolwentów do kariery w przyszłości i jutro.

Studia w QUT oferują światowej klasy edukację w sercu Brisbane, przyjaznego, nowoczesnego i wielokulturowego miasta. Brisbane jest trzecim co do wielkości miastem Australii i znane jest z tętniących życiem miejskich dzielnic, stylu życia na świeżym powietrzu, przyjaznych mieszkańców i atrakcji przyrodniczych. WZ ponad 50,000 studentów, w tym studentów międzynarodowych z ponad 119 krajów, poczujesz się jak w domu.

Opcje studiów licencjackich i podyplomowych QUT obejmują:

Co sprawia, że QUT jest uniwersytetem dla prawdziwego świata?

Kursy w świecie rzeczywistym

Nasze kursy przygotowują Cię do ukończenia studiów w świecie rzeczywistym gotowych z umiejętnościami, których potrzebujesz, aby znaleźć karierę w Australii i za granicą. Ymożesz wybrać spośród ponad 100 kursów w świecie rzeczywistym i przekształcić swoją pasję w satysfakcjonującą karierę.

Powiązania branżowe

Wierzymy w tworzenie możliwości połączenia naszych studentów z pracodawcami z branży poprzez zintegrowane praktyki, staże i rzeczywiste, wspólne projekty. Nasi pracownicy akademiccy konsultują się w przemyśle i pracują nad projektami branżowymi, które często angażują studentów.

Innowacyjność i przedsiębiorczość

Umiejętności, których potrzebujesz, aby myśleć kreatywnie, koncentrując się na przyszłości, są wbudowane w nasze praktyki nauczania. Dedykowane przestrzenie są dostępne , aby pomóc naszym przedsiębiorcom znaleźć zasoby, połączenia, trenerów lub mentorów potrzebnych do ich podróży przedsiębiorczej.

Absolwenci dla przyszłości

Stopień z QUT czyni cię niepowstrzymaną siłą gotową do budowania, tworzenia i łączenia się w przyszłość jutra.

Zrównoważony rozwój

Naszą wizją jest niskoemisyjna przyszłość. Naszym celem jest stawienie czoła globalnym wyzwaniom i osiągnięcie zrównoważonego rozwoju poprzez badania, nauczanie, działania w kampusie i partnerstwa strategiczne. Zrównoważony rozwój został osadzony w naszym programie nauczania w ramach wielu kursów, w tym nauki, inżynierii, mody, architektury, biznesu, prawa i rozwoju miejskiego.

Badania transdyscyplinarne i transformacyjne

Tackle niektóre z największych pytań stojących przed planetą poprzez prowadzenie transdyscyplinarnych badań istotnych dla naszych społeczności i świata. QUT oferuje najlepsze praktyki i transformacyjne środowisko uczenia się, które umożliwia studentom rozwijanie umiejętności badawczych, przekładanie ich na szersze środowiska pracy i angażowanie się w przemysł i innowacje, aby zapewnić wpływ w świecie rzeczywistym.

Funkcje kampusu

Lokalizacja

Studia w QUT oferują światowej klasy edukację w sercu Brisbane, przyjaznego, nowoczesnego i wielokulturowego miasta. Brisbane jest trzecim co do wielkości miastem Australii i znane jest z tętniących życiem miejskich precinktów, stylu życia na świeżym powietrzu, przyjaznych mieszkańców i atrakcji przyrodniczych. Wz ponad 50,000 studentów, w tym studentów międzynarodowych z ponad 119 krajów, poczujesz się jak w domu.

QUT ma dwa tętniące życiem kampusy w centrum miasta: Gardens Point i Kelvin Grove. Będziesz mieć blisko do wszystkich atrakcji dzięki kulturalnym i handlowym centrom w odległości krótkiego spaceru od każdego z nich. Możesz z łatwością podróżować między każdym z kampusów naszym bezpłatnym autobusem kursującym co 15 minut. Oba kampusy oferują miejsca występów i sztuki, obiekty fitness i medyczne, sklepy i punkty gastronomiczne. Nasz kampus Gardens Point graniczy z Brisbane Botanic Gardens - stąd pochodzi nazwa .

Niesamowite udogodnienia

Będziesz miał dostęp do zaawansowanych technologicznie przestrzeni do nauki i współpracy , w tym warsztatów i centrów symulacyjnych. Nasz Education Precinct oferuje przestrzenie do nauki, podstrony do nauki i obszary społecznościowe przeplatające się z naturą i technologią. W tej przestrzeni znajduje się Sfera - cyfrowy globus LED zawieszony na dwóch piętrach ze zmieniającym się menu treści wizualnych. Centrum Nauki i Inżynierii jest znane z The Cube, jednej z największych i najbardziej zaawansowanych na świecie interaktywnych przestrzeni edukacyjnych i cyfrowych.

Interesują Cię dane finansowe w czasie rzeczywistym? Nasze Ekonomia i Finanse Bloomberg Lab daje Ci właśnie to, umożliwiając przeprowadzenie analizy finansowej z rzeczywistymi danymi w czasie rzeczywistym. Jako student zdrowia, możesz pracować z prawdziwymi pacjentami pod nadzorem doświadczonych pracowników służby zdrowia w naszych klinikach zdrowia na terenie kampusu i przestrzeniach symulacyjnych.

  Rekrutacja

  Aplikowanie do QUT jest łatwe. Wystarczy złożyć wniosek o przyjęcie na studia za pośrednictwem naszego Portalu Aplikacyjnego. Zostaniesz przekierowany do założenia konta, skąd będziesz mógł rozpocząć proces składania wniosku.

  Będziesz musiał dołączyć wszystkie dokumenty potwierdzające, w tym:

  • Świadectwo ukończenia szkoły średniej, transkrypcje i dokumenty akademickie
  • Wyniki testu znajomości języka angielskiego
  • Strona identyfikacyjna paszportu

  Niektórzy kandydaci muszą złożyć wniosek za pośrednictwem agenta. Agent może pomóc Ci w złożeniu wniosku, kwalifikowalności i dokumentów uzupełniających, a także odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące studiowania w QUT.

  Stypendia i Finansowanie

  Międzynarodowe stypendium za zasługi

  Stypendium za wysokie osiągnięcia dla przyszłych międzynarodowych studentów studiów licencjackich i podyplomowych.

  • Obejmuje 25% czesnego za pierwsze dwa semestry (jeden rok) studiów w QUT.
  • Dostępne na wszystkich wydziałach.
  • Stałe stypendium w wysokości 25% za semestr na wybrane kursy.

  Po złożeniu wniosku do QUT zostaniesz automatycznie uwzględniony w programie International Merit Scholarship .

  Akredytacje

  Akredytowane przez EFMD EquisAkredytowane przez AMBAAkredytowane przez AACSB

  Lokalizacje

  • Brisbane

   George Street,2, 4000, Brisbane

  • Kelvin Grove

   Kelvin Grove, Australia

   pytania