Keystone logo
Queen Mary University of London, Malta Campus

Queen Mary University of London, Malta Campus

Queen Mary University of London, Malta Campus

Wstęp

Program nauczania w Londynie. Śródziemnomorski styl życia.

Queen Mary, Malta Campus oferuje możliwość studiowania medycyny w Med.

Wnioski o przyjęcie we wrześniu 2025 r. będą dostępne od 3 września 2024 r.

Studiuj pięcioletni program licencjacki Medicine MBBS (Bachelor of Medicine, Bachelor of Surgery) na Malcie w Europie. Studia na Queen Mary oznaczają, że będziesz studiować medycynę na jednym z najlepszych uniwersytetów.

175655_Clipboard01.jpg

Historia

Malta, podobnie jak Wielka Brytania, może pochwalić się historią specjalistycznej opieki zdrowotnej, a Queen Mary jest częścią prestiżowego stowarzyszenia Russell Group w Wielkiej Brytanii (UK). Uniwersytety Russell Group wywierają ogromny wpływ społeczny, gospodarczy i kulturowy na poziomie lokalnym, w Wielkiej Brytanii i na całym świecie.

Queen Mary, wcześniej znana jako Barts i The London School of Medicine and Dentistry, jest wiodącą szkołą medyczną. Barts and The London powstały z najstarszego szpitala w Europie, szpitala św. Bartłomieja (znanego jako „Barts”), założonego w 1123 r., i pierwszej angielskiej szkoły medycznej, The London, otwartej w 1785 r.

Program MBBS Queen Mary na Malcie jest identyczny z programem nauczanym w Londynie i na Malcie będziesz się uczyć przez personel Queen Mary, a także lokalnych lekarzy przeszkolonych przez Szkołę.

Wyspa Gozo

Gozo to jedna z trzech wysp tworzących Republikę Malty. Wyspa jest całkowicie dwujęzyczna, a oficjalny status mają zarówno angielski, jak i maltański. Posiada również doskonałe połączenia z Europą.

Malta ma olśniewającą historię, sięgającą 7000 lat: na wyspach znajdują się trzy obiekty wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO (w tym cała stolica Malty, Valletta). Niedawno mogłeś widzieć Maltę w telewizji: wyspy te stanowią jedne z niesamowitych miejsc dla Gry o tron.

Czesne

37 500 euro rocznie.

Proces aplikacji

Kandydaci aplikują bezpośrednio na uniwersytet , a nie za pośrednictwem standardowego brytyjskiego systemu aplikacji UCAS.

Lokalizacje

  • Victoria

    Triq L-Arċisqof Pietru Pace Victoria Gozo, Malta Europe, Victoria, VCT 2520, Victoria

  • London

    Garrod Building, Turner Street, Whitechapel , E1 2AD, London

    pytania