Keystone logo
Ponce Health Sciences University

Ponce Health Sciences University

Ponce Health Sciences University

Wstęp

Ponce Health Sciences University zapewnia najwyższej jakości programy edukacji medycznej dla absolwentów. Ten cel, oprócz programów badawczych i usług zdrowotnych uniwersytetu, kontynuuje ponad 40-letnią tradycję doskonalenia naszego zawodu i wnoszenia wkładu w naszą społeczność.

Uznany zarówno w Puerto Rico, jak i za granicą za usługi edukacyjne i osiągnięcia badawcze, uniwersytet nadal koncentruje się na dyscyplinach medycyny, psychologii klinicznej, nauk biomedycznych, zdrowia publicznego i pielęgniarstwa. Aby sprostać przyszłym wyzwaniom w branży opieki zdrowotnej, uniwersytet wprowadza innowacyjny wybór programów magisterskich i certyfikatów zaprojektowanych specjalnie w celu wypełnienia luk w świadczeniu usług w zawodzie i wzmocnienia społeczności opieki zdrowotnej dzięki wysoko wykwalifikowanym praktykom.

Nasze zaangażowanie w doskonałość edukacyjną jest wartością, która prowadzi uniwersytet do poszukiwania i rekrutacji nie tylko wybitnych wykładowców, ale także wybitnych studentów. Łącząc rozszerzoną ofertę akademicką i zawodową w ramach współpracy i intymnego środowiska uczenia się, Ponce Health Sciences University nadal kształci wysoko wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia oddanych swojej społeczności i rozwijającym się przyszłym potrzebom ich zawodu.

Lokalizacje

  • Ponce

    PO BOX 7004, Ponce, PR 00732-7004, , Ponce

    pytania