Keystone logo
Ohio Valley College Of Technology

Ohio Valley College Of Technology

Ohio Valley College Of Technology

Wstęp

Ohio Valley College Of Technology ( OVCT ) została założona w 1886 roku, aby służyć potrzebom szkoleniowym OVCT stanów. Od ponad wieku nasza uczelnia jest tradycją społeczności dla studentów poszukujących wysokiej jakości edukacji, przygotowującej ich do uprawiania pożądanych dziedzin. Studenci Ohio Valley College Of Technology uczą się od doświadczonych wykładowców, którym zależy. Tysiące osób otrzymało szkolenie potrzebne do osiągnięcia wspaniałej kariery i wspaniałego życia. Niezależnie od tego, czy właśnie skończyłeś szkołę średnią, czy też chcesz podnieść swoje umiejętności, aby zdobyć dzisiejszą karierę zawodową, Ohio Valley College Of Technology może pomóc Ci zrealizować Twoje cele. Nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze studentów i pracodawców w regionie jest bardzo korzystne dla naszych absolwentów. Częsta komunikacja z pracodawcami pozwala nam być na bieżąco z umiejętnościami, których wymagają pracodawcy. Nasze biuro zarządzania karierą dla absolwentów współpracuje z pracodawcami, aby zaspokoić potrzeby kadrowe i pomóc naszym absolwentom w znalezieniu satysfakcjonującej kariery po ukończeniu studiów.

Ohio Valley College Of Technology od wielu lat służy studentom i pracodawcom w całym Ohio. To wieloletnie doświadczenie jest korzystne dla naszych studentów. Nasza otwarta i częsta komunikacja z pracodawcami pozwoliła nam być na bieżąco z umiejętnościami poszukiwanymi przez pracodawców i ich potrzebami kadrowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie umieszczać studentów w karierze po ukończeniu studiów. Ohio Valley College Of Technology nieustannie weryfikuje i dostosowuje swoje programy do zmieniających się potrzeb lokalnego rynku pracy.

Ohio Valley College Of Technology jest instytucjonalnie akredytowana przez Biuro Akredytacyjne Szkół Edukacji Zdrowotnej (ABHES) do przyznawania stopni naukowych i dyplomów.

Lokalizacje

  • East Liverpool

    Ohio 170,15258, 43920, East Liverpool

    pytania