Keystone logo
New York University NYU

New York University NYU

New York University NYU

Wstęp

NYU Rory Meyers College of Nursing jest zaangażowana w tworzenie osób uczących się przez całe życie, którzy będą doskonalić się w swojej karierze pielęgniarskiej i będą uznawani za liderów, którzy stawiają opiekę skoncentrowaną na pacjencie i zdrowie społeczeństwa na czele swoich wartości.

Nazwana na cześć Rose-Marie „Rory” Mangeri Meyers, Kolegium generuje wiedzę poprzez badania w dziedzinie pielęgniarstwa, zdrowia, nauk interdyscyplinarnych i kształci liderów pielęgniarstwa w zakresie rozwoju opieki zdrowotnej na poziomie lokalnym i globalnym. NYU Meyers zapewnia innowacyjną i wzorową opiekę zdrowotną, oferuje dostęp do zróżnicowanej grupy osób rozpoczynających zawód i kształtuje przyszłość pielęgniarstwa poprzez przywództwo w polityce.

Założona w 1932 roku NYU Meyers jest drugą co do wielkości prywatną uczelnią pielęgniarską w USA i odzwierciedla intelektualną ciekawość, dynamizm i jakość charakterystyczną dla NYU. Najpierw jako wydział, potem oddział, a teraz jako niezależna uczelnia, nasze światowej klasy programy licencjackie, magisterskie, DNP i doktoranckie zapewniają podstawy edukacyjne do przygotowania następnego pokolenia liderów pielęgniarstwa. Absolwenci NYU Meyers i jego wydział są prekursorami nowej ery pielęgniarstwa, w której priorytetem jest odgrywanie roli lidera w osiąganiu doskonałych wyników leczenia pacjentów i zdrowszym społeczeństwie globalnym.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Manhattan

    Manhattan, Stany Zjednoczone

    pytania