Keystone logo
Northeast Ohio Medical University

Northeast Ohio Medical University

Wstęp

Northeast Ohio Medical University angażuje się w zdrowie, ekonomię i jakość życia w północno-wschodnim Ohio poprzez edukację studentów i lekarzy na wszystkich poziomach medycyny, farmacji i nauk o zdrowiu; rozwój nowej wiedzy poprzez badania w dziedzinie nauk biomedycznych, nauk o zdrowiu społeczności i nauk behawioralnych; oraz zapewnienie usług społecznych i edukacji w zakresie dobrego samopoczucia w całym regionie.

NEOMED znajduje się w centrum jednego z najlepszych w kraju regionów opieki zdrowotnej, wśród krajowych szpitali, firm badawczych i instytucji szkolnictwa wyższego, które rozwijają się w naukach o zdrowiu.

Od założenia Uniwersytetu w 1973 roku NEOMED angażuje się w szkolenie nowego pokolenia lekarzy, farmaceutów i badaczy zdrowia.

MISJA

NEOMED wykorzystuje różnorodność, innowacje i współpracę, aby stworzyć przełomowych liderów i poprawić zdrowie poprzez edukację, odkrycia i usługi.

WIZJA

Być wzorem doskonałości w innowacyjnej edukacji i wpływowych badaniach w celu stworzenia transformacyjnych liderów opieki zdrowotnej jutra.

Lokalizacje

  • Rootstown Township

    Ohio 44, 44272, Rootstown Township

    pytania