Keystone logo
New England College Of Optometry

New England College Of Optometry

New England College Of Optometry

Wstęp

New England College Of Optometry ( NECO ) to szkoła optometrii, która przygotowuje kolejne pokolenie NECO , nauczycieli i innowatorów poprzez rygorystyczny program nauczania i rozległe doświadczenie kliniczne. New England College Of Optometry absolwenci współczujących i wykwalifikowanych optyków przygotowanych do wykonywania zawodu w różnych warunkach.

W New England College Of Optometry kształcimy studentów pod kątem kariery w zakresie opieki okulistycznej, badań i edukacji. Wzywamy uczniów do kreatywnego myślenia o wzroku i wzroku oraz do wnoszenia wkładu w przyszłość tej dziedziny.

Jako niezależna szkoła optometrii, New England College Of Optometry koncentruje się wyłącznie na edukacji optometrycznej, badaniach i opiece nad pacjentem. Przyjmujemy studentów z 34 stanów i 8 krajów. Nasza lokalizacja w Bostonie zapewnia dostęp do innowacyjnego i aktywnego szkolnictwa wyższego oraz społeczności medycznej regionu. Poszukujemy sprawnych, zaangażowanych osób, które dołączyłyby do naszej społeczności, aby wspierać nasze światowej klasy programy edukacji optometrycznej i opieki nad pacjentami.

Lokalizacje

  • Boston

    Beacon Street,424, 02115, Boston

    pytania