Keystone logo
National University of Natural Medicine

National University of Natural Medicine

National University of Natural Medicine

Wstęp

National University of Natural Medicine ( NUNM ) jest najstarszym akredytowanym uniwersytetem medycyny naturalnej w Ameryce Północnej i liderem w edukacji medycyny naturalnej i badaniach opartych na dowodach. Jako jedna z najbardziej szanowanych uczelni medycyny naturalnej na świecie, nasz udział w międzynarodowej edukacji medycznej i badaniach jest rutynowo zabiegany. Wierzymy w leczniczą moc natury i że jedzenie to lekarstwo.

National University of Natural Medicine oferuje ściśle powiązane, inspirujące środowisko do nauki oraz żywotną, przełomową społeczność badawczą, która obejmuje nasze sale lekcyjne, ośrodki zdrowia i nie tylko. Nasz dynamiczny kampus oferuje wszystkim naszym studentom możliwość zostania agentami zmian w świecie zdrowia. Możesz znaleźć się na granicy nowych sposobów patrzenia na odżywianie, zdrowie psychiczne i nie tylko. Jako student medycyny będziesz pracować z różnymi populacjami pacjentów w naszych klinikach środowiskowych i docenić różne ustawienia praktyki. Nasze ośrodki zdrowia i uznany Instytut Badawczy Helfgott będą centralne dla twoich zajęć. W National University of Natural Medicine skupiamy się na edukacji, badaniach i usługach - tego chcą nasi studenci i potrzebują pacjentów.

Nasi studenci to pasjonaci, wybitni naukowcy, którzy za pomocą medycyny naturalnej podejmują kroki, aby świat stał się lepszym miejscem.

Nasze wyjątkowe programy w medycynie naturopatycznej, klasycznej medycynie chińskiej, badaniach medycyny integracyjnej, globalnym zdrowiu i odżywianiu łączą starożytną mądrość leczniczą z nowoczesną nauką opartą na badaniach. Nasi absolwenci cieszą się dużym zainteresowaniem - ogromna liczba konsumentów opieki zdrowotnej w USA poszukuje profilaktycznej, nieinwazyjnej i wysokiej jakości naturalnej opieki zdrowotnej.

Lokalizacje

  • Portland

    South Porter Street,49, 97201, Portland

    pytania