Keystone logo
Manchester Metropolitan University Beng w inżynierii biomedycznej
Manchester Metropolitan University

Beng w inżynierii biomedycznej

Manchester, Wielka Brytania

3 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 20 000 / per year *

W kampusie

* Opłata za pełny etat dla studentów zagranicznych z UE i spoza UE

Wstęp

Nasz tytuł inżyniera biomedycznego BEng (Hons) oferuje możliwość wykorzystania zasad inżynierii do rozwiązywania problemów medycznych. Dla osób myślących technicznie i urodzonych w rozwiązywaniu problemów, jest to stopień, który oferuje praktyczne umiejętności i najnowocześniejsze zrozumienie, aby realizować przyszłość w wysoce wyspecjalizowanej dziedzinie.

Od początku do końca jest to kierunek z praktycznym podejściem: u nas będziesz uczyć się poprzez działanie. Już w pierwszych tygodniach będziesz musiał stawić czoła zespołowemu wyzwaniu polegającemu na projektowaniu i budowaniu, które pomoże Ci wdrożyć się w temat. Następnie, pod koniec każdego roku, zakończysz studia dużym projektem - szansą na przekształcenie nauki w działanie.

Po drodze poznasz szereg tematów - od kluczowych koncepcji inżynieryjnych, technik projektowania i cyfrowych procesów produkcyjnych, po systemy biologiczne, anatomię i fizjologię - jednocześnie zdobywając praktyczne doświadczenie z najnowszymi technologiami, takimi jak druk 3D i szybkie prototypowanie.

Punktem kulminacyjnym kursu jest duży indywidualny projekt, obejmujący wszystko, czego się nauczyłeś. Jest to nie tylko szansa na zademonstrowanie swoich umiejętności technologicznych na profesjonalnym poziomie, ale także okazja do zaprezentowania swojej pracy na naszej wystawie dyplomowej. Mówiąc prościej, do czasu ukończenia studiów będziesz miał wszystko, czego potrzeba, aby odcisnąć piętno na inżynierii biomedycznej - nie tylko dziś, ale przez wiele lat.

Ten kurs jest również dostępny z rokiem podstawowym.

Cechy i zalety

  • &Ucz się od ekspertów w dziedzinie badań akademickich, badań i rozwoju przemysłowego oraz projektowania komercyjnego, dzięki czemu zrozumiesz najnowsze technologie i techniki projektowania, a także docenisz środowisko komercyjne.
  • Zajmujemy 6. miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem wpływu badań (REF 2021).
  • Zmierz się z rzeczywistymi projektami realizowanymi na żywo przez naszych partnerów branżowych, mając szansę rozwinąć cenne umiejętności i uczyć się na podstawie informacji zwrotnych, porad i spostrzeżeń od osób z branży.
  • Czteroletnia ścieżka stażu daje możliwość spędzenia trzeciego roku na stażu w branży, zwiększając szanse na zatrudnienie po ukończeniu studiów
  • Zapoznaj się z najnowszymi technologiami cyfrowego projektowania i wytwarzania w naszym centrum przyrostowej i cyfrowej produkcji 3D PrintCity.
  • Inwestujemy 115 milionów funtów, aby zmienić sposób, w jaki nauczamy i uczymy się na Wydziale Nauk Ścisłych i Inżynierii. Nasz nowy budynek Dalton, otwarty w 2024 r., wzmocni współpracę między studentami, pracownikami i przemysłem oraz zapewni nowe i ulepszone przestrzenie dydaktyczne, w tym dedykowane studio do nauki inżynierii i specjalnie zbudowany warsztat inżynierii lekkiej
  • Weź udział w krajowych konkursach, takich jak Formuła Student lub Engineering for People Design Challenge.
  • Weź udział w programie studiów ukierunkowanym na Przemysł 4.0, wspieranym przez strategiczne powiązania z firmami Siemens i Autodesk.
  • Ten kierunek studiów ma wspólny pierwszy rok z naszymi tytułami MEng i BEng w dziedzinie inżynierii elektrycznej i elektronicznej oraz inżynierii mechanicznej, więc możesz być w stanie przenieść się między kursami.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Referencje studentów

Realizacja programu

O szkole

pytania