Keystone logo
Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

Wstęp

Wykorzystaj swój potencjał na Manchester Met - ambitnej uczelni z dumną historią.

Manchester Metropolitan University (Manchester Met) jest historyczną i uznaną na arenie międzynarodowej instytucją od 1824 roku. Znany z wysokiej jakości nauczania, jest również jednym z 60 najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii (The Complete University Guide 2023).

Uniwersytet, położony w centrum Manchesteru, jest domem dla zróżnicowanej społeczności ponad 4000 międzynarodowych studentów z ponad 100 krajów. Manchester to ekscytujące i tętniące życiem miasto z muzeami, galeriami, teatrami i klubami muzycznymi. Został uznany za trzecie najlepsze miasto studenckie w kraju (QS Best Student Cities 2023) i jedno z najbardziej przystępnych cenowo miast dla studentów w Wielkiej Brytanii (UniFresher 2023).

Manchester Met jest w trakcie programu inwestycyjnego o wartości 400 milionów funtów, mającego na celu ulepszenie obiektów dydaktycznych i badawczych, budynków i przestrzeni publicznych. Niedawno zainwestowano w budynek Grosvenor, Szkołę Sztuki Cyfrowej, Instytut Sportu i budynek Dalton, przebudowę Wydziału Nauki i Inżynierii.

Manchester Met jest również zaangażowany w docenianie międzynarodowych studentów osiągających wysokie wyniki i oferuje szeroką gamę stypendiów. Dowiedz się więcej i sprawdź swoje uprawnienia tutaj. T&Cs apply.

W tym roku możemy również zaoferować nasze Międzynarodowe Stypendium Regionalne Wicekanclerza, które oferuje zniżkę w wysokości 50% czesnego na pierwszym roku studiów dla studentów z określonych regionów. Stypendium jest dostępne dla samofinansujących się studentów z kwalifikujących się krajów, kontynuujących studia licencjackie, którzy spełniają warunki stypendium.

Pełna lista kwalifikujących się programów znajduje się w naszym regulaminie. Prosimy o zapoznanie się z tym dokumentem, aby sprawdzić swoje uprawnienia i złożyć wniosek.

Aby złożyć wniosek, wypełnij nasz formularz online przed końcem 30 czerwca 2024 r.

Lokalizacje

  • Manchester

    Manchester Metropolitan University, All Saints Building, All Saints, M15 6BH, Manchester

pytania