Keystone logo
Middle Tennessee State University

Middle Tennessee State University

Middle Tennessee State University

Wstęp

College of Behavioural and Health Sciences to sojusz dyscyplin, których wspólnym celem jest zapewnienie wysokiej jakości programów akademickich przygotowujących studentów do uczenia się przez całe życie i świadczenia usług. Wydział uczelni wspiera środowisko skoncentrowane na studentach, wykorzystując partnerstwa oraz uczenie się oparte na faktach i faktach. Nasi absolwenci wykazują się wiedzą, umiejętnościami, kreatywnością i uczciwością w swoim zawodowym charakterze.

Cel 1 - Stworzenie zróżnicowanego środowiska, w tym wykładowców i studentów / kierunków, które odzwierciedla charakterystykę i zaspokaja potrzeby obsługiwanych populacji.

Cel 2 - Systematyczne doradzanie studentom studiów licencjackich i magisterskich we wszystkich dyscyplinach, aby utrzymać jakość akademicką i skutecznie spełniać wymagania dotyczące ukończenia studiów.

Cel 3 - Utrzymanie jakości programu poprzez akredytację, doskonałe partnerstwa w ramach społeczności, stanu, regionu i kraju, a także wysokie standardy nauczania.

Cel 4 - Stwórz skuteczne i wydajne metody współpracy, badań i usług, aby sprostać potrzebom naszych kierunków i ich aspiracjom zawodowym.

Lokalizacje

  • Murfreesboro

    East Main Street,1301, 37132, Murfreesboro

    pytania