Keystone logo
MGH Institute of Health Professions

MGH Institute of Health Professions

MGH Institute of Health Professions

Wstęp

MGH Institute of Health Professions to innowacyjna, międzyzawodowa szkoła podyplomowa w Bostonie, która przygotowuje czołowych pracowników służby zdrowia w zakresie poradnictwa genetycznego, nauk o komunikacji i zaburzeń, edukacji zawodowej, pielęgniarstwa, terapii zajęciowej, fizjoterapii, studiów asystentów lekarza, nauk rehabilitacyjnych. Oferuje niezrównane możliwości dla wykładowców i studentów, aby uczyć się i pracować razem z ekspertami w różnych warunkach szpitalnych, klinicznych, edukacyjnych i społecznych.

Integrując naukę w klasie z doświadczeniem badawczym i klinicznym, Instytut przyznaje stopnie doktora, magistra, przyznaje certyfikaty studiów zaawansowanych i oferuje kształcenie ustawiczne praktykującym profesjonalistom, a także osobom z maturą, rozpoczynającym opiekę zdrowotną z innej dziedziny.

MGH Institute, akredytowany przez New England Commission of Higher Education (NECHE), ma ponad 1500 studentów stacjonarnych i niestacjonarnych.

IHP jest jedynym podmiotem stowarzyszonym w Partners HealthCare, największym świadczeniodawcy opieki zdrowotnej w Nowej Anglii, założonym przez Massachusetts General Hospital oraz Brigham and Women's Hospital, w tym Spaulding Rehabilitation Hospital, Newton-Wellesley Hospital i North Shore Medical Center. Ta przynależność oferuje studentom niezrównane możliwości uczenia się i pracy z ekspertami w różnych warunkach szpitalnych, klinicznych i społecznych.

MGH Institute uważa, że wiedza zaczyna się od odkrywania poprzez badania. Wydział Instytutu angażuje się w oryginalne badania kliniczne - w większości oparte na współpracy i międzybranżowych - w celu ostatecznej poprawy profilaktyki, diagnostyki i leczenia zaburzeń i niepełnosprawności u ludzi.

Wszystkie programy akademickie promują międzyzawodową pracę zespołową za pośrednictwem unikalnego modułu IMPACT Practice w szkole i oferują spersonalizowaną uwagę w rygorystycznym, opartym na współpracy środowisku uczenia się, opartym na profesjonalnej wiedzy i osiągnięciach naukowych naszego wydziału. Doświadczenie akademickie jest dodatkowo wzbogacone przez różnorodność środowisk i doświadczeń życiowych naszych uczniów.

Niezależnie od tego, czy właśnie skończyłeś college, zmieniasz karierę, czy jesteś praktykującym klinicystą, który chce rozwinąć swoją karierę, MGH Institute ma program studiów lub certyfikatów odpowiedni dla Ciebie.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Boston

    1st Avenue,36, 02129, Boston

    pytania