Keystone logo
Mercy Hospital College Of Nursing

Mercy Hospital College Of Nursing

Mercy Hospital College Of Nursing

Wstęp

W HCA Healthcare kierujemy się jedną misją: przede wszystkim zobowiązujemy się do troski i poprawy ludzkiego życia.

Celem HCA Healthcare jest zapewnienie ludziom zdrowszego jutra. Jako jeden z wiodących krajowych dostawców usług opieki zdrowotnej, HCA Healthcare obejmuje ponad 180 szpitali i ponad 2000 placówek opieki w 21 stanach i Wielkiej Brytanii.

Oprócz szpitali, ośrodki opieki obejmują centra chirurgiczne, wolnostojące izby przyjęć, ośrodki pilnej opieki, centra diagnostyczne i obrazowe, przychodnie i przychodnie lekarskie.

Wiele rzeczy odróżnia HCA Healthcare od innych organizacji opieki zdrowotnej; jednak w naszym rdzeniu naszą największą siłą są ludzie.

Każdego dnia około 280 000 współpracowników pracuje w jednym miejscu: na naszych pacjentach. Nasza koncentracja pozytywnie wpływa na komfort opieki przy łóżku i poza nim.

Jako uczący się system opieki zdrowotnej, HCA Healthcare każdego roku analizuje dane z około 35 milionów pacjentów. Te dane pomagają opracowywać technologie i najlepsze praktyki, które poprawiają opiekę nad pacjentami. Dzielimy się również naszą wiedzą z szerszą społecznością opieki zdrowotnej i agencjami rządowymi, aby ulepszyć opiekę na całym świecie.

Jesteśmy dumni z wpływu, jaki wywieramy na nasze społeczności poprzez zatrudnienie, inwestycje i darowizny na cele charytatywne.

W 2019 roku wydaliśmy 4,2 miliarda dolarów na inwestycje kapitałowe w grunty, budynki i wyposażenie. Poza tym HCA Healthcare płaci znaczne podatki, które pomagają ożywić społeczności.

Zapewniliśmy również opiekę charytatywną, zniżki dla nieubezpieczonych i inną nieodpłatną opiekę, której szacunkowy koszt w 2019 r. Wyniósł 3,7 mld USD.

W HCA Healthcare z niecierpliwością czekamy na przyszłość medycyny. Wierzymy, że mamy wyjątkową pozycję do odgrywania wiodącej roli w transformacji opieki.

Lokalizacje

  • Miami

    3663 S Miami Ave Miami, FL 33133, , Miami

    pytania