Keystone logo
Mayo Clinic College of Medicine and Science

Mayo Clinic College of Medicine and Science

Mayo Clinic College of Medicine and Science

Wstęp

Mayo Clinic College of Medicine and Science zmienia opiekę zdrowotną zarówno dla pacjentów, jak i społeczeństwa poprzez doskonałość w edukacji, odkrywaniu, innowacjach, pracy zespołowej i przywództwie.

Misją uczelni jest kształcenie i inspirowanie zróżnicowanej siły roboczej pracowników służby zdrowia, lekarzy i naukowców poprzez doskonałość w edukacji medycznej, badaniach i opiece klinicznej; Złagodzić ludzkie cierpienie, zapewniając współczującą i wrażliwą kulturowo opiekę; Udoskonalaj nauki biomedyczne poprzez odkrywanie i innowacje oraz rozwijaj krajowy system opieki zdrowotnej dzięki nauce o populacji i przywództwu.

Odkąd Mayo Clinic została założona ponad 150 lat temu, naszym celem jest zapewnienie wyjątkowej opieki naszym pacjentom i oferowanie doskonałych programów edukacyjnych, które zapewniają sukces następnej generacji lekarzy, naukowców i pokrewnych pracowników służby zdrowia.

W rzeczywistości nawet nasza nazwa - Mayo Clinic - wywodzi się z tego pomysłu. Od samego początku dr William Worrall Mayo i jego synowie, dr William J. Mayo i dr Charles H. Mayo zaprosili lekarzy i studentów do odwiedzenia Rochester w stanie Minnesota i zapoznania się z ich innowacyjną praktyką medyczną i chirurgiczną. Odwiedzający przybywający na obserwację odnosili się do wizyty w „klinice Majów”.

W tym samym czasie bracia Mayo i ich koledzy byli wybitnymi uczonymi, którzy podróżowali po świecie, aby uczyć się od innych i przynosić najnowsze osiągnięcia medyczne, aby włączyć je do własnej praktyki. Wraz z rozwojem zintegrowanej praktyki medycznej Mayo Clinic znaczenie edukacji nadal było głównym celem.

Lokalizacje

  • Rochester

    1st Street Southwest,200, 55905, Rochester

    pytania