Keystone logo
Massachusetts College of Pharmacy and Health Sciences Licencjat w zakresie zarządzania i technologii informacji zdrowotnych
Massachusetts College of Pharmacy and Health Sciences

Licencjat w zakresie zarządzania i technologii informacji zdrowotnych

Boston, Stany Zjednoczone

4 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

USD 37 620 / per year

W kampusie

Wstęp

Wyobraź sobie realizację odważnych pomysłów opartych na zrozumieniu danych dotyczących opieki zdrowotnej, programowania i zarządzania, aby zmienić opiekę świadczoną pacjentom. Jeśli marzysz o karierze w zarządzaniu informacjami na temat zdrowia, rozpocznij od tego czteroletniego programu w pełnym wymiarze godzin na kampusie w Bostonie.

Oprócz poznania podstawowych zasad dotyczących danych zdrowotnych i struktur baz danych, będziesz ćwiczyć projektowanie aplikacji i pracować ze studentami studiującymi pokrewne, ale różne dyscypliny, aby rozwiązywać problemy i przygotowywać się na możliwości istniejące w prawdziwym świecie, gdzie kluczowa jest współpraca.

Program obejmuje także bezpieczeństwo danych i prywatność, czyli istotne tematy dla profesjonalistów pracujących z wrażliwymi informacjami medycznymi. Absolwenci będą przygotowani do korzystania z danych w celu umożliwienia i wspierania procesu decyzyjnego w praktykach opieki zdrowotnej i innych placówkach.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Wynik programu

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania