Keystone logo
Louisiana State University

Louisiana State University

Louisiana State University

Wstęp

Kształcimy i szkolimy następne pokolenie pracowników służby zdrowia i naukowców, którzy będą kontynuować naszą dumną spuściznę innowacyjnej i ratującej życie opieki zdrowotnej oraz nowatorskich badań medycznych. Jako jeden z zaledwie stu czterdziestu akademickich centrów medycznych (AMC) w kraju, LSU Health Shreveport jest szanowanym skarbem w społeczności, która walczyła o swoje stworzenie przez dziesięciolecia.

Nasze główne szpitale kliniczne znajdują się w Shreveport i Monroe i są zarządzane przez Ochsner LSU Health Shreveport. Dodatkowe miejsca nauczania obejmują Overton Brooks VA Medical Center, Shriner's Hospital for Children, Willis-Knighton Medical Center, CHRISTUS Health i Rapides Medical Center.

Podstawową misją Louisiana State University Health Shreveport jest NAUKA, LECZENIE i ODKRYWANIE w celu poprawy dobrobytu regionu i poza nim. LSU Health Shreveport obejmuje szkoły medyczne, studia podyplomowe i pokrewne zawody zdrowotne w Shreveport.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Shreveport

    University Place,One, 71115, Shreveport

    pytania